Srpen 2010

Rich girl .ft.Soulja boy

29. srpna 2010 v 16:38 | Bieber Fan* |  New Songs

Justin bieber hledá holku!!

27. srpna 2010 v 19:56 | denyss |  » News

Justin Bieber hledá holku...


Zdroj: Profimedia.cz
... a má jasnou představu o tom, jak by jeho láska měla vypadat!
"Cheryl Cole a Katy Perry jsou dvě nejžhavější kočky, co znám," říká Justin (16) a prý mu vůbec nevadí, že obě zpěvačky jsou o deset let starší než on.

"Poprvé v životě, mám pocit, že se chci opravdu zamilovat. Chci mít svojí vlastní holku, svojí lásku," svěřil se Justin s tím, že hodně přemýšlel o tom, jaká by jeho slečna měla být a došel k názoru, že když bude něco mezi Cheryl (26) a Katy (25), bude zcela ideální.

"Kdybych byl o pár let starší, nevěděl bych, kterou dřív pozvat na rande," prohlašuje sebevědomě Justin, ale chápe, že v jeho věku není ani pro jednu z nich atraktivní, a proto hledá směs těchto dvou krásek v mladším vydání: "Rád bych Katy a Cheryl aspoň pozval na večeři, aby mi poradily, jak mám balit holky, jako jsou ony dvě!"

"Nebo bych chtěl pokecat s Robbiem Williamsem. Je fakt cool a holky na něj letí. Jeho rad bych si vážně cenil," poznamenal ještě Justin a na závěr přidal výzvu: "Holky, jestli vypadáte jako mix Cheryl a Katy, neváhejte mi poslat svou fotku!" :o)
Pošleš Justinovi svou fotku???(odpověd do komentáře)

Justin Bieber je tváří kosmetiky proti akné!

27. srpna 2010 v 19:53 | denyss |  » News

Justin Bieber je tváří kosmetiky proti akné!


Zdroj: Profimedia.cz
Kanadský zpěvák si zahraje v reklamě...
Justin Bieber (16) nedávno podepsal smlouvu s kosmetickou firmou Proactiv Acne Solution. Na jeden rok se tak stane tváří značky, která prodává osvědčené přípravky na boj proti akné.

Zpěvák natočí několik TV spotů a nafotí sérii snímků pro inzerci v časopisech. Jde o jeho vůbec první smlouvu s kosmetickou firmou a Justin je na ni velmi pyšný. Sám totiž přípravky PAS používá dlouho a s akné tak zatočil jednou provždy.

"Jsou věci, které se přihodí každému teenagerovi. Roste jako blázen a nemůže s tím nic dělat. Cloumají s ním hormony a nechce s tím nic dělat. Pak jsou tu beďary a ty chci zničit," říká Justin v jednom z klipů!

Před Justinem byla tváří Proactiv například Katy Perry, Alicia Keys, Avril Lavigne, Jessica Simpson nebo Jennifer Aniston.
Justin Bieber's hair

New House In Atlanta

27. srpna 2010 v 19:47 | Bieber Fan* |  » House

Justin si prý před nedávnem koupil svůj vlastní dům v Atlantě. Tato informace ale není potvrzená.
Je to vážně krásný dům. Nebo spíš palác. :D Jestli je vážně Justinův, tak jsem z toho 'mírně' v šoku. :D Nečekala jsem, že by si koupil svůj dům tak brzo, ale jak už jsem psala, není to potvrzené, takže to třeba jeho dům vůbec být nemusí. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comLove me

10. srpna 2010 v 12:16 | denyss |  Music videos


Justin Bieber: First Step 2 Forever

6. srpna 2010 v 16:09 | Bieber Fan* |  Projects

Justin Bieber: First Step 2 Forever


Kanadský zpěvák podepsal minulý týden exkluzivní smlouvu s nakladatelstvím Harper Collins!
Slavné stars obvykle paměti vydávají až ke konci své kariéry, Justin (16) zvolil opačný postup! Kniha s názvem Justin Bieber: First Step 2 Forever vyjde USA a v Anglii už v říjnu.

Půjde o oficiální ilustrovanou biografii o tom, jak se Justin dostal na vrchol. V knížce se navíc objeví nikdy nezveřejněné fotky ze zpěvákova života a spousta dalších zajímavostí z jeho soukromí.

"Nemohu se dočkat, až fanoušci knihu uvidí. Jsem zvědavý na jejich ohlasy. Práce na biografii mě ohromně bavila," říká zpěvák.

Fanoušci hrají důležitou roli v Justinově životě: "Pomohli mi splnit můj sen. Když se začala objevovat přání, že bych měl zveřejnit něco ze svého soukromí, napadla mě knížka s fotkami," vysvětluje Justin!

"Jsem nadšený z toho, že moji fans prostřednictvím knihy alespoň trochu nahlédnou do zákulisí koncertů, focení, natáčení klipů a dalších akcí, kterých se možná nikdy osobně nezúčastní," svěřil se Justin a na závěr dodal: "Je to má cesta, jak fanouškům poděkovat!"