Červen 2011

Justin Bieber ft. Chris Brown-Next to you

27. června 2011 v 17:32 | Bieber Fan* |  Music videos
ÁÁÁ je to tady konečně dlouhoočekávaný videoklip Next 2 you! těšila jsem se na něj, tu písničku miluju :) Videoklip není až zas tak špatnej, jenom je tam mnohem víc Chris než Justin (mi připadá) pochybovala jsem, ale musím uznat že se ten song nakonec k tomu klipu skvěle hodí, co myslíte?
Je až neuvěřitelný jak rychle stoupla sledovanost videa na youtube! to jsem nečekala...:D


Tak to pro dnešek bude vše. Takže zase pořád POZASTAVENÍ! mějte se hezky :)

Beckham boys named after Justin's sister

27. června 2011 v 17:24 | Bieber Fan* |  » News
Justine Bieber Beckham, podepsané kytary a tři netrpěliví kluci. Co z toho může vzniknout?
Velkými fanoušky Justina Biebera jsou kluci Beckhamovi, ano, ti tři, jejichž tátou je fotbalista David Backham. Jakmile se to Justin dozvěděl, poslal Brooklynovi (12), Romeovi (8) a Cruzovi (6) dárek. Nebylo to nic míň, než podepsaná kytara pro každého.
Mamka Victoria neváhala a na Twitteru vyslovila Justinovi poděkování i s fotkou nadšených kluků s dárky.

"Děkuju ti Justine Biebre za kluky a podepsané kytary!!! Kluci jsou absolutně nadšení!!!" nešetřila Victoria superlativy.

Malí Beckhamovci ho prý milují natolik, že přemlouvají rodiče, aby sestřičku, která se má za pár týdnů narodit, pojmenovali "Justine Bieber Beckham". Nejhlasitějším mluvčím bratrů je Romeo, který si zoufale přeje, aby se holčička jmenovala určitě Justine.

"Když jsme klukům řekli, že to možná bude chlapec, Romeo vyskočil, že se určitě musí jmenovat Justine Bieber Beckham," vypráví táta David. "Teď, když už víme, že to bude holčička, řekl je: 'Tak jo, co třeba Justine Bieber Beckham'," popisuje David Romeovo rozhodnutí.


Jak je vidět, kluci Justina vážně zbožňují, mladší dva z bratrů se s ním i na jednom koncertě setkali.
"Nejlegračnější bylo, že cestou do školy se mě kluci zeptali: 'Myslíš, že bysme si mohli jít s Justinem někdy hrát?' Na to jsme odpověděl, že Justin má nejspíš spoustu práce," směje se David při vyprávění.

Justin has the third tattoo!

27. června 2011 v 17:20 | Bieber Fan* |  » News
STARS: Justin Bieber má třetí tattoo! - foto

Justin si nechal vytetovat třetí obrázek na své tělo, Tentokrát jde o velké pikové eso na levém předloktí! Justin má tak teď už tři tetování: malý obrys racka na boku, slovo Ježíš v hebrejštině na žebrech pod levou paží a nově kartu.
Musím uznat že Justinovi nejvíc sluší ten racek a Ježíš, ale neřekla bych že se k němu to pikové eso hodí. podle mého názoru je až moc nápadné. Aby to nepřehnal :D a reakce ostatních beliebers jsou prý podle Justina ''naprosto v pohodě'' :))

Justin has a new tatto!

27. června 2011 v 17:14 | Bieber Fan* |  » News
STARS: Justin Bieber má nové tetování! - foto

Justin má nové tétování! Nové tattoo je umístěné na žebrech pod levou paží a jedná se o židovský nápis "Yeshua", co v hebrejštině znamená Ježíš. Jde už o druhý obrázek, který si zpěvák nechal vytetovat. Poprvé si ozdobil pravý bok malinkým obrysem ptáčka. Tenkrát šlo o dárek k šestnáctým narozeninám a mezi svými fanynkami tím Justin okamžitě rozpoutal obrovskou vlnu nadšení, takže ho všechny Beliebers dlouhé týdny bombardovaly zprávami o tom, jak je jeho tetování cool. Na zpěvákově twitteru se například objevil vzkaz: "Justin má tattoo, to je fakt hot!" nebo "Až mi táta zase vyčte, že jsem ho zklamala tím, že jsem se nechala potetovat, připomenu mu, že Justin má také tattoo a je mu teprve 16." Co říkají fanynky na new obrázek zatím nevím.

Proslýchá se, že si Justin nové tetování nadělil za odměnu, že v Billboard Music Awards, které se udílely v neděli, získal celkem šest cen! Ať už to je nebo není pravda, k cenám i novému tattoo Justinovi gratuluju!