Srpen 2011

Justin & Chris - Ladies Love me - Download

31. srpna 2011 v 19:46 | Bieber Fan* |  » News

Určitě už jste slyšeli novou písničku Chrise Browna Ladies Love Me (nebo spíš je to takový remix z původního Look At Me Now) z jeho nové mixtape Boy In Detention, na které s ním spolupracoval i Justin. Na této stránce si ji můžete oficiálně stáhnout.

Rok co Justin vyprodal ''madison square Garden''

31. srpna 2011 v 19:41 | Bieber Fan*
OMB dnes je to přesně 1.Rok co Justin Bieber vyprodal madison square Garden za neuvěřitelných 22 min. Oproti Michaelovi jacksonovi je to velkej rozdíl: 2 dny a 22 minut! :D je to neuvěřitelný! Jsem z toho hrozně moc nadšená. Gratuluju Biebsi! :)) Justin napsal před několika hodinami na svůj twitter tohle:

''Cože? už je to rok co jsme vyprodali madison square Garden a vytvořily film #Never say never? Crazy! Jsem vám vděčný NEVER SAY NEVER!!

Personal Photos #19

31. srpna 2011 v 14:45 | Bieber Fan* |  Personal
Objevila jsem dvě nové fotky z nahrávacího studia. Hrozně se mi líbí Justin v tý košili :D slad'ouš!! :*

imagebam.com imagebam.comJustin Bieber Gets in Ferrari Fender Bender

31. srpna 2011 v 14:25 | Bieber Fan* |  » News
Nebojte se Beliebers! Přestože Justin byl zapojený do dopravní nehody, naštěstí se nic nestalo. Říkalo se že Justin se srazil s jiným vozidlem v San Fernando Valley když dostalsvé nové ferarri a poškodil mu blatník a světlo "Nikdo nebyl zraněn a nedošlo k poškození obou vozidel," Řekl LAPD Los Angeles Times. Tvrdili, že Honda Civic se srazila s černým Ferrari ve kterém byl Justin
Nebylo jasné, zda Justin řídil. Avšak policie přesto tvrdila, že paparazzům se podařilo zachytit fotku obou vozů po havárii, která nevykazuje žádné viditelné poškození. Také se říká, že srážka byla tak malá, že policie nepodala zprávu a že to nebylo Justinovo auto! Jejda. Co myslíte vy? Na fotce je vidět že to auto opravdu řídil on!

imagebam.com

Personal Photos #18

31. srpna 2011 v 13:49 | Bieber Fan* |  Personal
Osobný fotečky :) Ta poslední je nejlepší :D on je na ty sladkosti no :D

ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload ImageBam image upload

Will Justin perform with Chris at VMA?

31. srpna 2011 v 13:46 | Bieber Fan* |  » News
Chris Brown před pár dny na SOJ Twitter napsal "Tak vzrušený na VMA! Moje zkoušky na vystoupení jsou těžká práce. Žádní speciální hosté, jen JA!" a to by asi mělo znamenat, že Chris bude spolu s písničkou "Next 2 You" nebo s nějakou jinou vystupovat sám. Ale, na internet unikl seznam vystupujících a jak vidíte, je tam napsaný Chris spolu s Justinem. Já osobně si myslím, že Justin tam bude také a bude to překvapení. ;) Ale nechme se překvapit a doufejme, že tam bude i Justin, dávno jsme ho totiž na žádné akci zpívat neviděli!

imagebam.com

Bow Wow Underated Album Wepisodes Series 1

31. srpna 2011 v 13:42 | Bieber Fan* |  Videos
Rapper Bow Wow zveřejnit záznam z nahrávání jeho alba, kde můžete vidět i Justina a to v době 2:59 -3:05. Podle informací by se měl 1. listopadu objevit i jejich nějaký společný duet, takže se nechme překvapit co z toho bude. Já osobně se už nemůžu dočkat a vy? :))


Prodej vstupenek v Sao Paolo & Venezuele

31. srpna 2011 v 13:38 | Bieber Fan* |  » News
26. srpna se přesně o půlnoci začali prodávat vstupenky na Justinův koncert v Sao Paole, který bude 8. října ale před samotným stadionem se začaly prodávat až ráno. Prohlédněte si fotky fanoušků, kteří tam od noci stáli.
Také totéž dělali i fanoušci ve Venezuele, a lístky tam byly vyprodány za dvě hodiny. Fanoušci tam měli stany, spacáky a to jen proto, aby dostali nejlepší místa.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

New Christmas Album!

31. srpna 2011 v 13:35 | Bieber Fan* |  » News
Zdá se, že kromě alba Believe který má vyjít v listopadu letos Justin vydá i Vánoční album! Mělo by to být už oficiálně, protože on sám to napsal na Twitter: "Tak je to pravda ... byl jsem ve studiu a dělal jsem něco speciálně na Vánoce. Budeme se snažit a vybrat co nejvíce peněz letos pro charitu!" Myslím, že na to že má 17 je strašně zlaté to co dělá, aby pomohl charitě. :)

persoanl Photos #17

31. srpna 2011 v 13:29 | Bieber Fan* |  Personal
Nějaké nové osobní fotky! ENJOY
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Taylor a Justin si společně zaspívali ''Baby''

31. srpna 2011 v 13:25 | Bieber Fan* |  » News
Justin si se svou kamarádkou zpěvačkou taylor Swift zaspíval na jednom koncertě Svůj song ''Baby'' Který se konal V Los Angeles Musím uznat že jim to spolu šlo výborně! :) Názor??
Omluva

31. srpna 2011 v 13:20 | Bieber Fan* |  News Blog
Ahoj zlata moje :) chtěla bych se vám všem moc omluvit že sem, tady neblya. Jak jsem vyhrála ty lístky na tom očku tak jsem nějak stuhla a vůbec jsem nemohla ani napsat článek! Měla jsem neskutečnou radost! a navíc byly poslední prázdninové dny, tak jsem je nechtěla prosedět jen u PC. Snad to chápete :) jinak vám všem ještě jednou moc děkuji za gratulaci!! Jsem tím ohromená :) Fakt moc díky :) Včerejšek byl asi tak můj druhý nejlepší den v žovoitě!!! proč druhý? protože ten první a hlavní nejlepší den v mém životě bude ten, až si s Justinem řekneme u oltáře ANO! :P vím že se mi to nejspíš nesplní, ale která z nás o tom nesní že? :D Ted' doženu pár novích informacích, našla jsem asi deset novích zdrojů kde je fakt všechno! :) Potom napíšu jaký to bylo včera na té Premiéře. Vyfotila jsem se dokonce i s Benem Christovaem, který to DVD křtil. Možná sem tu fotku dám a všechny ostatní, moc jich ale není :( Noví layout bude snad brzy, chtěla bych ho od své aff AneTte ta má zatím objednávky uzavřené, tak nevím jak to udělám :D nejspíš budu čekat :) kdo si počká, ten se dočká... Zatím*

Vyhrála jsem v Očku lístky na Never Say Never!

23. srpna 2011 v 15:57 | Bieber Fan* |  News Blog
Před chvíli jsem se dovolala do očka a vyhrála jsem lístky na tu VIP premiéru Never say never!!! Já jsem tak hrozně mooocc štastná!!! to snad ani neni možný že sem se tam fakz dovolala. Měla jsem uhádnout jméno videoklipu od Justina, byl to Somebody To Love! :) Vhrála jsem i nějaké tričko dva lístky, nějakou placku nebo přívěšek s JB a dostanu v kině to DVD a ty brejle takoví ty fialoví 3D :D jsem ta nejštastnější holka současnosti :) Jinak určitě si věřte a volejte taky každá má šanci!! stačí zavolat jako první! :) hodně šetěstí i vám všem ostatním. Vhrál tady ještě někdo?? :)

Justin Bieber Way

22. srpna 2011 v 19:12 | Bieber Fan* |  » News
Sláva tohohle týpka došla už tak daleko, že v americkém Texasu ve městě Forney po něm pojmenovali ulici.
A nešlo o žádnou malinkou právě vybudovanou silničku, která by potřebovala nové jméno, ale šlo o hlavní silnici, která vede celým městem a už dlouhá léta nese název Main Street!

Na ulici Justina Biebera ji přejmenovala jedenáctiletá Caroline Gonzalez, která se díky výhře ve facebookové soutěži stala na jeden den starostkou města Forney. Na dotaz, proč si vybrala právě Justina, Caroline odpověděla: "Protože ho mám opravdu ráda, jeho muziku i jeho samotného. Myslím, že je skvělé mít v mém městě silnici pojmenovanou po mém oblíbeném zpěvákovi."

Kromě přejmenování ulice si "jednodenní starostka" prohlédla místní hasičskou stanici a vyzkoušela si, jaké to je, sedět na starostovské židli!

Ačkoli se hned druhý den ráno, Justin Bieber Way přejmenovala zpět na Main Street, skutečná místní starostka Darren Rozell tím v žádném případě nechtěla říct, že by zpěváka neměla v lásce. Spíš naopak: "Pokud bude Justin chtít vidět město, ve kterém měl vlastní ulici, přivítáme ho s otevřenou náručí a rádi ho tu pohostíme."

imagebam.com

Bude Justin novím králem popu?

22. srpna 2011 v 19:09 | Bieber Fan* |  » News
Bude Justin Bieber jako Michael Jackson?
Will.i.am z Black Eyed Peas si myslí, že ano. Podle něj má Justin Bieber našlápnuto k tomu, stát se Králem Popu!

Will.i.am spolupracuje s Justinem na jeho novém albu, a tak spolu tráví spoustu času v nahrávacím studiu. Prozradil nám, že v mladíkovi vidí dost silný potenciál na to, aby jednoho dne převzal pomyslné žezlo pro Krále Popu, kterým i po své smrti vládne Michael Jackson!

"Justin a já jsme si ve studiu dlouho povídali. Jednou by mohl být tak slavný jako Michael!" nešetřil chválou Will.i.am. "Jen si ho představte někdy v roce 2030! To by byl rozhovor! '...ehm, Justine, jak se cítíte, že Vaše koncerty jsou přenášeny i na Mars?'....," zavtipkoval.

"Je to umělec, který by tohle mohl zvládnout. Začali jsme pracovat na jeho nové hudbě, bude to zas něco úplně jiného. Jsem z toho nadšený," nepřestával s obdivem Will.i.am.

Hot Personal Photo!

21. srpna 2011 v 13:36 | Bieber Fan* |  Personal
Našla jsem opravdu žhavou fotku! No tedy, Nevím jak jek přesně je stará, ale musím uznat že si Justin dost věří když zveřejnil takovou fotku :D tohle není fake! klikněte na fotku pro zvětšení! stojí to zato. Co si o tom myslíte vy? :P prostě Justine ty se nezdáš :D

imagebam.com

Chris Brown ft. Justin Bieber - Ladies love me

18. srpna 2011 v 20:55 | Bieber Fan* |  New Songs

Justin a Chris mají noví song! jmenuje se ''Ladies Love Me'' Líbí se vám? no já osobně ani nevím co si o tomto songu myslet :) jako je hezký, ale docela nudný :( Nejlepší je když začne zpívat Justin, to mi připadá že se jakoby začne něco dít! na té písničce se mi líbí ta její celková jednoduchost :) Podle mě je ale jejich hit ''Next to you'' o dost hezčí! doufejme že spolu udělají brzy další duet, jde jim to spolu skvěle! :)...


Justin má vydat svůj deodorant

18. srpna 2011 v 20:41 | Bieber Fan* |  » News
Justin má podle informací do budoucna vydat svůj vlastní deodorant pro muže s názvem ''Swag'' To je hustý :D na fotce je Justin jakoby prý v budoucnu! tak jsem zvědavá jestli takhle bude za pár let vypadat doopravdy :) každopádně, na té fotce je táák sexy! jestli takhle bude vypadat i v budoucnu, tak jdu do kolen :P Přesnější informace o deodorantu vám zatím bohužel nezdělím, ale četla jsem že na ''Swag'' bude mít podíl Scooter Braun, tak nevím :) co si o tom myslíte?

imagebam.com

Justinův pohár ''Bieber Böcker Glory''

18. srpna 2011 v 20:33 | Bieber Fan* |  Projects
imagebam.com imagebam.com

Ne, nechutná to jako Justinův parfém Someday, ale jeho vůní je inspirovaný i tenhle nový zmrzlinový pohár!
Parfémovaná zmrzlina? To už by bylo asi moc! Tak chutná aspoň jako parfém Someday? Naštěstí ne! Jediné, co má tenhle luxusní zmrzlinový pohár s Justinem a jeho vůní společné je, že mu byla inspirací.
Tuhle zmrzku podle Justina si můžeš dát v obchodním domě Harrods, samozřejmě v Londýně.

Originální pohár se jmenuje 'Bieber Bocker Glory' a tvoří jej vanilková zmrzlina, čerstvé maliny a hrušky, levandulový posyp a zdobí jej jedlé třpytky. S pohárem samozřejmě dostaneš i letáček o parfému Someday. Tahle cool dobrůtka tě přijde na 32 liber, což v přepočtu dělá 896 Kč! To je trochu láce, za zmrzlinu...


Stejně ale, jako výdělek z prodeje parfému, jdou i zisky z tohoto zmrzlinového poháru na charitu. Justin je připisuje organizaci Make-A-Wish-Foundation.

Someday Parfume Photoshoot

18. srpna 2011 v 20:19 | Bieber Fan* |  Photoshoots
Tento shoot byl nafocen pro Justinův parfém ''Someday'' objevila jsem zatím jen tyto fotky...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com