Listopad 2011

Justin se líbal s cizí dívkou?!

27. listopadu 2011 v 15:01 | Bieber Fan* |  » News
Na internetu ted' koluje tahle fotka, kde se Justin (docela vášnivě) líbá se zcela neznámou dívkou! někdo říká že je to jen pouhá fotomontáž a někdo že je to opravdu Justin. Já osobně moc neveřím že je to Justin a že by něco takového udělal, ale nemůžu říct že mu není podobný. Skoro jako by to byl vážně on! Podle toho obočí, nosu, vlasů i pleti mi ho to fakt přippmíná. Co myslíte vy? je to fake nebo realita?

imagebam.comPersonal Photos #40

27. listopadu 2011 v 14:15 | Bieber Fan* |  Personal
Nějaké nové osobní fotky Justina. Pár jich je už starších, ale objevili sé až ted', třeba ta první je ještě z focení rok sarého photoshootu. Pak je hezká osmá fotka, ta je ze nová ze studia. Jinak jsou tam fotky co jsem našla různě po interneru.. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videoklip k Písničce ''All i want for christmas is you'' vyjde za 4 dny!

27. listopadu 2011 v 14:06 | Bieber Fan* |  » News
Včera Justin zveřejnil na svém Twitteru zprávu, že videoklip k písničce All i want for yhristmas is you, nazpívaný se zpěvačkou Maryah Carey, vyjde již za čtyři, ted už za tři dny! tady je celá přeložená zpráva: VELKÁ NOVINA! Já a @MaryahCarey budeme spolupracovat "All I Want For Christmas Is You" Video CELOSVĚTOVĚ na Rockefeller Center Tree Lighting. #4DAYS. Jsem zvědavá.. už se nemohu dočkat klipu. :))

Justin je nominovaný na Hottes Male 2011

27. listopadu 2011 v 13:50 | Bieber Fan* |  Vote For Justin
Justin je niminovaný v ''Hottest Male 2011'' hlasovat můžete zde, Justin tam má společně s Joem Jonasem nejvíc hlasů! prosím podpořte ho.. :)

Prosím o hlas!

26. listopadu 2011 v 13:12 | Bieber Fan* |  News Blog
Ahoj, potřebuju pomoc. Nebojte, nejedná se o ozdoby do datartu. Zapsala jsem se s Justinem do soutěže o nejvíc sexy muže roku 2011! Justin zatím vede s 22 hlasy, což mě dost překvapilo! :) prosím podpořte ho také v prvnínm kole Zde! Děkuji všm za vaše hlasy.. :) on si to zaslouží. :))

Megan Nicole zaspívala Justinův song Mistletoe

25. listopadu 2011 v 17:33 | Bieber Fan* |  Videos
Zpěvačka Megan Nicole má ráda Justina a proto to dala najevo novím coverem. Je to písnička Mistletoe kterou já od Justina úpřímně žeru! Megan se to hrozně moc povedlo, má krásný hlas a v jejím podání to zní skoro tak hezky jako od Justina. No i když na origánál si myslím to není.. A jak se to líbí vám? mě teda moc.. :)


Someday Dream Shot

25. listopadu 2011 v 17:07 | Bieber Fan* |  Videos
Včera bylo na stránce k parfému Someday zveřejněno tohle video. Je to o tom, že se na jejich stránky Zde nahrajete svou fotku a když vás vyberou tak budete moct hrát s Justinem v jeho nové reklamě právě na tento parfém. Možná že to zkusím taky.. :) vypadá to lákavě a zajímavě.. Justin je v tom videu takoví divný, ale je to schválně proto, že hledá dívku svích snů! takže holky která z vás to taky zksuí? No ale za zkoušku nic nedáte.. :)


Druhé výročí videoklipu ''One Time''

24. listopadu 2011 v 21:14 | Bieber Fan* |  » News
Dneska jsou to přesně dva roky, co Justin vydal svůj úplně prvné videoklip na svojí úplně první písničku s názvem ''One Time'' je až neuvěřitelné jak se za ty dva roky tměnil nejen on vzhledově, ale i jeho hlas! je to vážně úžasné :) díky tomuhle videoklipu jsem Justina poznala a zamilovala jsem se do něj na první pohled Byl úžasný, hned jsem byla přesvědčená o jeho úžasném talentu, stylu a kráse. Věděla sjem že to dotáhne daleko, ale netušila jsem že by toho za pouhé dva roky dokázal tolik. Jsem na Justina neuvěřitelně pyšná, nebýt Scootera a Ushera, asi bychom o něm nevěděli a to si nedokážu představit - i když si myslím že by ho stejně někdo objevil, protože jeho a jeho talentu si člověk prostě nemůže nevšimnout a kadyž už tak je s prominutím úplně ''Blbej'' :D jsem zcela upřímná.. Tenhle videoklip udělal úplný průlom v jeho kariéře. Je krásný a Justin je tam strašně roztomilý a tak zlatý.. Nádherný hlas a ty oči Achh - Tohle je prostě princ popu.. :) :))


Justin Bieber ft. Boyz II Men - Fa La La - Music video

23. listopadu 2011 v 18:30 | Bieber Fan* |  Music videos
Dneska ráno, Justin zveřejnil na svém vevu noví videoklip k písničce Fa La La nazpívaný společně se známou skupinou a také s jeho vzory Boyz II men. Videoklip je černobílý - i když je to nezvyk, tak s emi to líbí je to originální.. :) Videoklip s emi opravdu líbí a Justin je tam úžasný♥ I kluci byly suproví. Opravdu jim to spolu jde! s Justinem stále více a častěji chtějí spolupracovat velké známé hvězdy. Ani se nedivím, protože Justin má obrovksý talent a neuvěřitelně moc příznivců, takže jim nemůže žádné dílo zkazit. Dílo říkám proto, že když nějaká zpěvák spolupracuje s Justinem, vznikne z toho mistrovské dílo! krásné emoce v tomto videu mě doslova dostaly. Opět další videoklip který se brzy stane hitem youtube, i když ta písnička se mi moc nelíbí, ale pomalu začíná..:)) Užijte si klip - doporučuju pustit! moje oblíbené kusky jsou čas: 0:20 a 0:43 Justin je tám nádhernej a nesmím zapomenout se zmínit o jeho nádherných očích♥ .. :)


Ukázka z rozhovoru s Davidem lettermanem

23. listopadu 2011 v 18:16 | Bieber Fan* |  Interviews
Justin byl v interview s Davidem Letermanem. Zde je část jeho rozhovoru. Justin tam vypadal hezky a doufám že se brzy objeví celé interview. Již v tomto úryvku můžete slyšet, že Justin přiznal že dělal test odcovství. Podsoupil ho teprv nedávno a david se ho na to nestyděl zeptat. Justin řekl, že to byla jedna z nejhorčích věcích které se v jeho životě odehrály a také že test probýhal fotmou jeho úst, lépe řečeno jeho slin.


Justin v Entertainment Tonight Weekend

23. listopadu 2011 v 18:09 | Bieber Fan* |  Interviews
Justin udělal před pár dny interview pro Entertainment Tonight Weekend. Mluvil tam o novém videoklipu Santa Claus is Coming to town a celkově o vánocích a jak se na ně těší.


Happy Birthday Jaxon Bieber!

20. listopadu 2011 v 20:47 | Bieber Fan* |  » News
Dneska má Jaxon, Justinův nevlastná malý bráška narozeniny! Jsou mu dva roky. Takže mu přeji všechno nejlepší a hodně zdraví.. :)) Také Justin mu popřál na svém Twitteru: ,,VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM JAXO!! TVŮJ VELKÝ BRATR TĚ MILUJE!! #HappyBirthdayJaxon''


Ukázky z Justinova nového filmu ''Step Brothers''

20. listopadu 2011 v 20:42 | Bieber Fan* |  Videos
Justin bude mít v roce 1012 noví film! a to s názvem ''Step Brothers'' Bude tam hrát hlavní roli společně se svím nejlepším kamarádem Ryanem Butlerem. Film bude nejspíš o nich dvou. Justi dneska na Twiitru zveřejnil tohle krátké video s ukázkami z filmu. Přesně nevím, o čem ten film bude. Budu se snažit zjistit víc informací. Na film se hrozně těším a doporučuji zkouknout ukázku! :) :)Song Mistletoe se umístil v žebříčku: Billboard Hot 100

20. listopadu 2011 v 12:39 | Bieber Fan* |  » News
Justinův noví hit ''Mistletoe'' se umístil v žebříčku Billboard hot 100 a to již na 85 místě! To je neuvěřitelné! není to asni tak dávno co jí Justin nahrával ve studiu a už má obrovský úspěch mezi lidmi a i na sociální síti youtube. Také jsem se dozvěděla že díky této písni, žačaly mít rádi Justina i ty lidi, kterí ho před tím odsuzovali. což mohu potvrdit z vlastních zkušenostích.. :) Justinovi chci tímto samozřejmě poděkovat! Umístil se myslím dobře, i když by to mohlo být lepší, ale to se doufejme časem ještě vylepší. :)

Ukázky z focení Photoshootu pro parfém 'Someday'

20. listopadu 2011 v 12:29 | Bieber Fan* |  Videos
Až teprve ted' byla zveřejněna ukázka z focení shootu k parfému Someday. Justin je tam opravdu skvělej i když nemusí moc photoshooty. Škoda že se neobjevilo moc fotek. V mé rubrice pod názvem Photoshoots jsou pouze tři fotky. Ale i tak. Fotky nafotil známí fotograf Terry Richardson. Video je hezké a Justin je tam úžasný.. :)Nová reklama k prafému 'Someday' z klipu Mistletoe

20. listopadu 2011 v 12:24 | Bieber Fan* |  Videos
Na intrenetu se objevila nová reklama k parfému ''Someday'' jsou tam úryvky z videoklipu Mistletoe, kde se parfém také objevil. Reklama je hezká, ale ta originální je podle mě hezčí a lepší. A jak se líbí vám?
18.11.11 - Justin v rádiu Sirius FM

20. listopadu 2011 v 12:17 | Bieber Fan* |  Interviews
Justin má opravdu nabitý program! Omlouvám se že jsem sem ty fotky nedala už včera, ale neměla jsem na blog čas. Justin tam vypadal krásně a měl hezký kalohoty. :)) Zatím se sice objevili jen fotky ale jsou moc hezké.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin Bieber Ft Jaden Smith - Thinking about you

18. listopadu 2011 v 17:38 | Bieber Fan* |  New Songs
Justin společně s Jadenem nazpíval noví song s názvem Thinking About You. Sice to není oficiální, ale je to úžasná písnička. Opravdu se mi líbí, je taková pomalá a uklidnující. Jadenovi se pěkně změnil hlas a i Justin tam působí víc hlubším hlasem než jindy. Určitě si ji poslechněte.


17.11.11 - The Pencils Of Promise 2011 Charity Gala - New York

18. listopadu 2011 v 13:26 | Bieber Fan* |  Appearances
Justin se včera ještě stačil zůčastnit slavnostího gala večeru The Pencils of Promise v New Yorku. Justin měl jinak načesané vlasy a sako. Vypadal jako praví gantelman. Na této slavnosti nesměl chybět ani Justinův manažer Scooter Braun, který na charitě s Justinem od začátku spolupracuje. Vydělané peníze z této charity pak půjdou na stavbu dalších škol v několika rozvojovích zemí. Můžete si dokonce všimnout, že má Justin malinkatý náznak kníru, já už jsem si toho všimla na těch předchozích fotkách. Justin takhle vypadá mnohem starší.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com17.11.11 - Justin na procházce v New Yorku

18. listopadu 2011 v 13:05 | Bieber Fan* |  Candids
Justin společně s Kennym, se byly ještě před návštěvami rádií projít po New Yorku. Tady mám tři fotky. Justin měl krásný kalhoty a boty.. A ta čepice s tou bambulkou :D roztomilá..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com