Leden 2012

Justin byl nominován na Kids Choice Awards 2012

31. ledna 2012 v 21:21 | Bieber Fan♥ |  » News
Justin je nominovaný na Kids Choice Awards 2012 a to v kategorii oblíbeného zpěváka. Udílení cen proběhne v Los Angeles a to 31.3 po osmé hodině večer. Moderátorem bude pro tentokrát herec Will Smith. Už se nemůžu dočkat! myslím si že Justin vyhraje, nechci tady do něj vkládat nějak moc velké naděje, protože ho ,může kdokoliv porazit, ale opravdu mám tušení že zvítězí právě Justin a to hlavně už proto že je opravdu oblíbený a hodně lidí ho podporuje.. :)

Seznam zpěváků kteří by měli být na albu ''Belive''

31. ledna 2012 v 15:23 | Bieber Fan♥ |  » News
Koukala jsem na Twitter a na fanstránky a dala jsem vám sem (nepotvrzený) seznam všech dalších interpretů, kteří by měli spolupracovat s Justinem na jeho novém albu ''Belive'' Dopředu upozornuji že to ještě není vše potvrzené. Ale mám radost ze spolupráce Pitbulla a LMFAO :) :)


Usher
LMFAO
Pitbull
Chris Brown
Drake
Taylor Swift
Cody Simpson
Kayne West29.1.12 - Justin odlétá z Francie, Nice - video

31. ledna 2012 v 15:21 | Bieber Fan♥ |  Candids
Zde můžete vidět také video z Justinova odletu z Francie. Justin ve videu zrovna prochází nejspíš kontrolou. Video je celkem krátké a natočené docela z dálky, můžete si také všimnout zvuků fotoaparátů, protože stále kolem Justina chodily paparazzi.


29.1.12 - Justin odlétá z Francie, Nice

31. ledna 2012 v 15:07 | Bieber Fan♥ |  Candids
Paparazzi zachytili fotky z Justinova příchodu na letiště Nice ve Francii, když odlétal v neděli domů z předávání cen NJR Music Awards 2012. Justinovi to moc slušelo, ale zdálo se že tentokrát neměl moc dobrou náladu, protože si opět zahaloval obličej rukama.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com28.1.12 - Justin na odchodu z toalety v Cannes, Francie

30. ledna 2012 v 17:36 | Bieber Fan♥ |  Candids
28.1 po skončení předávání cen NJR Music Awards 2012 se konala jetše menší ''Afterparty'' Která se konala ve Francii v městě Cannes, konkrétně v hotelu ''Carlton''. Justin si během party odskočil a za ním samozřejmě desítky dalších lidí a čekaly než vyjde, proto s Justinem musela jít také ochranka. Justin je až na konci videa a bylo vidět že mu tolik lidí vadí a proto pospíchal. No osobně se mu ani nedivím, když nemá soukromý už ani na WC. :DD


Justin vyhrál cenu NJR Music Awards 2012!

29. ledna 2012 v 11:50 | Bieber Fan♥ |  Appearances
Takže mám pro vás úžasnou zprávu! Justin totiž včera vyhrál cenu za umělce roku v NJR Music Awards! Tato cena pro něj znamená hodně, protože si získal mezinárodní úspěch! Justinovi strašně moc gratuluji! To je opravdu neuvěřitelné kolik tam bylo slavných uělců třeba Lady Gaga, Beyonce, LMFAO, Rihanna a vyhrál zrovna Justin! Oprvadu úspěch! Jsem na něj hrozně moc pyšná a doufám že se bude jeho kariéra i nadále takhle krásně zlepšovat a že i jednou zavítá k nám do České Republiky. :) :)

Justin si ve videu jde vyzvednout na pódiu svou cenu a řekl: ,, Jsem nadšený, chtěl bych poděkovat všem svím fanouškům za to že tu jsou a že jsou tak skvělý. Díky. NJR je pro mě nuvěřitelná podpora a úspěch a chci všem poděkovat a to hlavně svím fanouškům, Kteří ve mě věří už od samého začátku. Děkuji znovu děkuji, děkuji. Díky Vám všem co tu jste, miluju vás. Chci poděkovat také svojí rodině a Scooterovi který tady je. Miluji vás!''


28.1.12 - NJR Music Awards - video

29. ledna 2012 v 11:39 | Bieber Fan♥ |  Appearances
Takže zde jsou videa ze včerejška. Hned v prvním videu můžete vidět Justina jak přijede v limuzíně, vystoupí a moderátor akce se ho hned začne vyptávat, Justin mu ale řekne že musí jít za fanoušky. Justin odejde a dává jim autogramy. Po té opět mluví s Moderátorem. Celou dobu kolem nich chodí paparazzi a fotí si je. Justin vypadal vážne úžasně a měl skvělou náladu. :)28.1.12 - NJR Music Awards - Fotky

29. ledna 2012 v 11:31 | Bieber Fan♥ |  Appearances
Jak jsitě víte, Jutsin se včera zúčastnil udílení cen NJR Music Awards 2012! Zde jsou fotky z červeného koberce. Akce se konala včera v 20:50 hodin ve Francii v městě Cannes. Justin zvolil opravdu zajímavé oblečení a také noví účes, který se mi teda moc nelíbí, ale Justin byl v úžasné náladě, bylo vidět že si to úžíval a to mi stačí. Také mě strašně zaujali jeho boty a ta košile kterou měl pod tím sakem, vypadal dokonale.. :)) Fotek je poměrně dost, tak bych byla ráda kdyby jste se aspon na pár z nich podívali, stojí to za to :) :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

28.1.12 - Justinův příjezd do Cannes, farncie

29. ledna 2012 v 10:51 | Bieber Fan♥ |  Candids
Tady jsou fotky z Justinova příjezdu do města Cannes ve Francii. Bohuže paparazzi tyto fotky zachytili z dálky a jsou pouze 3, ale i tak se určitě podívejte.. :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com
28.1.12 - Justin na letišti Nice Airport ve Francii

29. ledna 2012 v 10:45 | Bieber Fan♥ |  Candids
Justin byl včera také spatřen ve Francii na letišti Nice Airport. Fotek je jen pár. Ale Justin vypadal skvěle :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin snil že se setká s Michaelem Jacksonem ještě než zemře

28. ledna 2012 v 15:13 | Bieber Fan♥ |  » News
Justin ještě stále truchlý nad strátou krále popu Michale Jacksona. Sám si totiž přál se s ním setkat ještě něž zemře, což se mu bohužel nepodařilo. Pro Access Hollywood's Billy Bush: ,,Víte co? Kéž bych se s ním ještě mohl setkat. bylo to opravdu smutné že... em, vydal jsem svůj první snigl a minul jsem se s ním, zemřel. On byl pro mě ta jediná osoba se kterou jsem se chtěl opravdu setkat. Je to inspirace, pokaždé když jdu na pódiu a zpívám snažím se ze sebe vydat to nejlepší co v sobě mám, přesně jako vždycky on. Je to pro mě čest být tady.''

Personal Photos #53

28. ledna 2012 v 12:17 | Bieber Fan♥ |  Personal
Nové osobní fotky Justina. většina je z jeho Instagramu. Na druhé fotce je Justin s Randym Jacksonem. Další dvě fotky přidal na svůj Instagram Kenny, už totiž také chytil tu úchylku focení si nohou jako Justin :D Do další fotky jsem se upřímně zamilovala, Justin k ní napsal: ,,Píšu hity.'' na šesté fotce je herečka ze seriálu ''Na parket'' Bella Thorne se svím kartáčkem na zuby s Justinem. Poslední fotka je od Alfreda, který vyfotil Justina jak pracuje na albu i v letadle. K fotce napsal tento komentář:,, Ten kluk prostě nepřestane pracovat, ani když letíme.''


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

27.1.12 - Justin na letišti v Los Angeles

28. ledna 2012 v 12:02 | Bieber Fan♥ |  Candids
Zde jsou fotky Justina z letiště z Los Angeles když včera ráno odlétal do Francie. Můžete opět vidět s Justinem Alfreda. Justinovi to oprvadu moc slušelo, byl skvěle stylově oblečený a tentokrát se před Paparazzi nezahaloval. Vypadá to že měl docela dobrou náladu a do Paříže se těšil. Fotek není moc, ale určitě se na ně kouknětě.. :) :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dnes Justin bude na udílení cen NRJ Music Awards 2012

28. ledna 2012 v 11:15 | Bieber Fan♥ |  » News
Justin včera ráno odletěl do Francie, protože se dnes zúčastní udílení cen NRJ Music Awards 2012. Akce proběhne v Paříži dnes ve 20:50 večer. Spolu s Justinem budou vystupovat také: Rihanna, Beyonce, LMFAO, Britney Spears, David Guetta, Lady Gaga a další známé celebrity. Zde je reklama, kde můžete také např v čase 0:07 vidět Justina. Tak doufám že si to Justin pořádně užije a zítra se těště na fotky a videa z akce. :))
Paris Jackson promluvila o svém prvním setkání s Justinem

27. ledna 2012 v 20:39 | Bieber Fan♥ |  » News
Dcera Michaela - Paris Jackson promluvila o Justinovi. O prvních
pocitech ze setkání a o celkovém průběhu odpoledne.
Paris:"Na akci jsme přijeli odpoledne. Všude byla spousta davu,známých osobností
a také všichni členové mojí rodiny. Justina jsem potkala hned na začátku když jsem
přicházela. Byl opravdu kouzelný a přesně takový jakého jsem si ho představovala.
Byl milý a choval se jako pravý gentleman. Téměř celé odpoledne jsem strávila v
jeho společnosti. Opravdu jsem si neměla na co stěžovat. Ke konci mě políbil
na tvář a řekl že mu můžu kdykoli zavolat. V tento den jsem byla opravdu tou
nejšťastnější dívkou na světě." Opravdu krásně o něm mluví, jsem ráda že se setkali.. :))

26.1.12 - Akce na památku Michaela Jacksona, Los Angeles - videos

27. ledna 2012 v 19:14 | Bieber Fan♥ |  Appearances
Tak, tady je už to slíbené video.Ve videu má Justin projev a po té zpívá bez hudby. V projevu mluví Michaelovi, o svém názoru na něj apod. Na pódiu ho vyzve dcera Michaela Paris, která se s Justinem setkala včera prvně a moc si spolu rozuměli. Snad najdu ještě nějaké video, kdyžtak ho hodím sem do tohohle článku.. :))

Edit: Druhé video v celém článku..26.1.12 - Akce na památku Michaela Jacksona v Čínském divadle v Los Angeles

27. ledna 2012 v 18:17 | Bieber Fan♥ |  Appearances
Justin se včera 26.1.1012 zůčastnil akce na památku Michaela Jacksona v Čínském divadle v Los Angeles. Justin se zůčastnil hlavně z toho důvodu, protože Michaela vždy obdivoval, bral si z něho inspiraci a chtěl být jako on. Justin se setkal také s celou rodinou Jacksonovích, dokonce i s jeho dcerou Paris. Justin tam měl také projev na počest Michaela a také zaspíval. zde jsou fotky z akce a z rodinou Jacksonovích, Můžete tam také konečně pořádně vidět jeho noví účes. No na tamty jsem byla už zvyklá, ale tyhle také nejsou špatné, ty tmavé vlasy ho podlě mě dělají staršího. Docela se mi to začíná na něm začíná líbit :) co si myslíte vy o jeho nové barvě? :) Justin byl i moc hezky oblečený, opravdu mu to slušelo. Ještě se pokusím najít nějaká videa z Justinova projevu a zpěvu. Takže se máte na co těšit.. :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin a Cody Simpson ve studiu

27. ledna 2012 v 17:40 | Bieber Fan♥ |  Personal
Jak jistě víte, psala jsem vám že Justin bude na novém album ''Belive'' spolupracovat také z Codym Simpsonem. Zde se objevili dvě fotky jak spolu byly nedávno ve studiu pracovat na jejich společné písničce. Jejich song by se měl údajně jmenovat ''Beaches Bodys'' I když osobně Codyho nemusím, těším se na tu písničku :)

imagebam.com imagebam.comJustin popřál Ellen k narozeninám na Twitteru

27. ledna 2012 v 16:04 | Bieber Fan♥ |  » News
Dnes má Ellen Degeneres, slavná moderátorka TheEllenShow, kde dělá rozhovory s těmi největšími a nejoblíbenějšími hvězdami v Americe narozeniny! Justin už navšívil její pořad asi 4x. A také jí popřál přes Twitter vše nejlepší k narozeninám. Ted' přesně nevím kolik Ellen je, ale myslím že asi 54 let, ale nevím to přesně. Samozřejmě Ellen také moc gratuluju a také jejé TheEllenShow, která má velký úspěch a stále se drží. Doufám že k ní Justin zase někdy zajde na rozhovor.. :) Justin napsal na svůj Twitter tohle: ,, Co?! Teď!?! To je moje holka @ theellenshow má narozeniny !?!!? ELLEN vše nejlepší k narozeninám! # MUCHLOVE.''

Justinova vosková figutína v Madame Tussauds, Las Vegas

26. ledna 2012 v 20:51 | Bieber Fan♥
Objevili se první fotky Justinovi nové voskové figuríny v muzeum Madame Tussauds v Las Vegas. Figurína byla již včera přepravena a vystavena v muzeu, ale zatím se objevilo jen pár těchto fotek. Osobně jsem čekala že to bude lepší, vůbec se Justinovi figurína totiž nepodobá! Opravdu škoda :( mohlo to ale dopadnout také hůř. Mně osobně se moc nelíbí, oblečení vystihli naprosto přesně, ale obličej i ty vlasy, to není ono. Doufám že se zítra objeví více fotek a snad tam i Justin udělal nějaké vystoupení a opět si figurínu prohlédl. :) Tady se s figurínou fotí pár fanoušků. :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com