Únor 2012

Personal Photos #59

29. února 2012 v 17:22 | Bieber Fan♥ |  Personal
Pár osobních fotek Justina.. Tu první jse už sem dávala dřív, ale černobílou. Tak jí tady máte barevnou. K další fotce mě napdalo že by mě nikdy nenapadlo že budu závidět Coca Cole :D dobrá fotka.. A poslední 3 fotky jsou ze včerejška když byl Justin fotit ten noví Photoshoot k albu. Vypadá to že Justin bude na fotkách vypadat krásně, všimla jsem si jeho hezky upravených vlasů.. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


28.2.12 - Justin před studiem nového shootu v L.A

29. února 2012 v 17:00 | Bieber Fan♥ |  Candids
Justin byl včera spatřen před studiem v Los Angeles kam šel fotit noví photoshoot ke svému nadhcázejícímu albu ''Belive'' Můžete vidět s Justinem také jeho tátu Jeremyho, který ho doprovázel. Justin vypadal skvěle a na ten photoshoot se strašně těším.. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Písnička ''Live my life'' je už na ITunes

29. února 2012 v 10:17 | Bieber Fan♥ |  » News
Určitě si pamaujete na noví song Justina, který nazpíval se skupinou Fast Ear Movement - ''Live my life'' Song se včera dostal na ITunes a zakoupit si ho můžete Zde. Jsem moc ráda že Justin spolupracuje s takovými lidmi a že mu skupina nabídla spolupráci na jejich singlu. Justin se také o písničce zmínil na svém Twitteru:,, COŽE?!?!? #LiveMyLife je #2 a CallMeMayby je #11!?!? MOJI FANOUŠCI = MILUJI VÁS! DĚkuju vám.'' Nezapoměl se také zmínit o songu zpěvačky Carly Rae Jepsen, která podepsala smlouvu u Scootera a Justin jí dost pomáhá se slávou. Možná i víte o tom že Justin, Selena, Ashley, Alfredo a jejich další kamarádi natočili speciální videoklip na tuhle písničku.

imagebam.com

Justin vydá svou druhou knihu: ''Just Getting Started''

28. února 2012 v 17:22 | Bieber Fan♥ |  » News
Mám pro vás další skvělou zprávu! Justin píše svou druhou životopisnou knihu! V roce 2010 vydal knihu s názvem: ''Justin Bieber: First step to forever: My story'' Která by se měla už letos dostat do české prodeje. Nyní Justin dává dohromady novou knihu, která opět představuje jeho život, tentokrát ale o přítomnosti a o jeho úspěchů který od té doby získal a jak se změnil jeho život. Kniha se bude jmenovat: Justin Bieber: ''Just getting started'' V Americe půjde do prodeje už tohle Září. Více informacích můžete najít Zde. Jsem dost zvědavá kdy se dostane i k nám, ale jelikož se k nám teprv letost dostane jeho první kniha, si ještě dlouho počkáme. Už se strašně moc těším.. :))

Personal Photos #58

27. února 2012 v 18:35 | Bieber Fan♥ |  Personal
Nové oodbní fotky Justina. K první fotce napsal jen: ''Swag'' a další jsem našla různě po netu. Jsou tam fotky hodně se sourozenci Jazzy a Jaxonem, ty fotky jsou vážně roztomilé :) A na druhé je Justin a Jazzy, Justin jí zrovna nejspíš dával Nutellu a dopadla takhle :D Tyhle fotky se mi vážně líbí :) Poslední fotku najdete v celém článku..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin bude mít narozeninovou oslavu v The Ellen show

27. února 2012 v 18:14 | Bieber Fan♥ |  » News
Slavná moderátorka Ellen DeGeneres oznámila, že Justina pozvala na jeho narozeniny 1.3 k sobě, protože mu tam chce udělat velkolepou stylovou oslavu. Dokonce si pro něj připravila i nějaké speciální překvapení. Ellen si je s Justinem už velmi blízká, protože s ní Justin dělal interview už mnohokrát. Ellen už také oznámila že to bude velké. Pozvaná je také Justinova rodina, konkrétně jeho matka, otec a prarodiče. Také tam má být nějaký speciální host, zatím však není známo kdo tento speciální host bude. Podle mě je to úžasný! Ellen je strašně milá a je to od ní moc hezké :) Už se nemůžu dočkat na fotky a videa. Doufám ale že zbytek dne stráví Justin s rodinou.. :))

Justin chce další nové tetování

27. února 2012 v 11:23 | Bieber Fan♥ |  » News
Podle jednoho blízkého zdroje si chce nechat Justin vytetovat další tetování. V tomto případě by bylo jeho už čtvrté. Aktuálně má racka na břiše, ježíše na noze a nápis ''Ježíš'' na žebrech. Justin má ale pro své další tetování vymyšlené zvláštní místo. Chtěl by ho totiž uvnitř spodní části rtu. Když byl Justin 23 Října v Menchies Frozen Yogurt v Calabasasu, viděl tetování na stejném místě u jednoho muže. Justin by si tetování pořídil nejspíš jako dárek ke svím narozeninám a nechal by si ho udělat jen na chvíli jako zkoušku. Podle mě to asi ani nemá cenu, stejně by to tetování nebylo vidět, ale je to jeho věc. Doufám že nám ho potom ukáže.. :)

Justin chce oslavit narozeniny s rodinou

27. února 2012 v 11:12 | Bieber Fan♥ |  » News
Jak jistě víte, Justin bude mít už za 3 dny své 18. narozeniny. Justin je minulý rok oslavil v kruhu své rodiny a přátel. Letos to chce udělat stejně. Justin si chce svoje narozeniny užít a chtěl by být se svou rodinou a blízkými. Justin bude narozeniny pravděpodobně slavit v Los Angeles, nebo doma v Kanadě. Před pár dny tam totiž odletěl jeho otec Jeremy a sourozenci Jazzy a Jaxon. Ještě není úplně jisté kde bude slavit. Každopádně chce Justin strávit tento den osobně. To si myslím je zprávné. Justin bude už vlastně plnoletý tak jen doufám že se moc neopije a hezky si to užije, on si zaslouží pořádnou oslavu :))

Personal Photos #57

26. února 2012 v 14:42 | Bieber Fan♥ |  Personal
Zde jsou nejnovější osobní fotky. Hrozně mi chyběli :) Je jich kolem deseti. Určitě se na ně podívejte. První čtyři fotky nafotil Justin nejspíš jen tak ze srandy. Ty nové vlasy mu docela sluší :) Na dalších dvou je s fanynkami, na osmé je s nějakou holčičkou ve skateparku ještě v Miami a poslední je s Jasmine Villegas.. :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin Bieber Ft. Far East Movement - Live my life

26. února 2012 v 14:29 | Bieber Fan♥ |  New Songs
Právě vyšel noví song, který nazpíval Justin se supinou Far East Movement. Písnička se jmenuje ''Live my life'' A je nádherná :) můžete si všimnout jak se Justinovi změnil hlas. Písnička ale půjde na jejich album. Někdy koncem února by měla vyjít na ITunes. Takže se můžeme těšit aspon na to :) Určitě si jí poslechněte! :)


Nová rekla ma pro ''Phone Guard''

26. února 2012 v 14:20 | Bieber Fan♥ |  Videos
Justin už dříve v roce 2011 natočil novou reklamu pro Phone Guard, což je vlastně boj proti volání a posílání sms při jízdě v autě. Společnost Phone Guard má noví program Phone Guard software, který pomáhá chránit tisíce životů. Díky tomuto programu se vám při určité rychlosti v autě uzamkne mobilní telefon a zabrání to tak vaší nepozornosti při řízení vozidla. Podle mě dělá Justin zprávnou věc a ta reklama je vážně skvělá, určitě se na ní mrkněte :)


Justin byl nominován na UK kids choice Awards 2012

26. února 2012 v 14:12 | Bieber Fan♥ |  » News
Justin je nominovaný na UK Kids Choice Awards 2012 v kategorii oblíbeného zpěváka, kde soupeří také proti Usherovi. Udílení cen se poté bude konat již 1.Dubna 2012 ve Velké Británii. Jakmile se objeví nějaké hlasování dám vědět sem na blog. Dále proti Justinovi bude také Bruno Mars. Jsem zvědavá jak to nakonec dopadne.

Jsem konečně zpátky!

26. února 2012 v 14:05 | Bieber Fan♥ |  News Blog
Ahoooj! sama jsem nečekala že se vrátím už tak brzy. Tak tady mě máte! sice ještě nejsem úplně ve své kůži, ale blog zvládnu v pohodě si myslím. :) Jinak mám noví layout, měl by být v současné době nastaven :) už se těším. Jinak, Justin má za chvíli 18té narozeniny a já bych pro něj chtěla udělat video. Jestli to vyjde a udělám ho, tak ho sem určitě dám.. :) Novinky tu budou každou chvíli.. :))

Omluva

24. února 2012 v 14:32 | Bieber Fan♥ |  News Blog
Ahoj, chtěla bych se omluvit za to že tu ted' delší dobu nic nepřibylo, ale jsem po operaci a ještě před tím jsem měla problémy ve škole, takže jsem vůbec nestíhala. Je mi to líto, ale hned jak se mi udělá po operaci lépe vrhnu se opět na blog! prozatím ale dám ještě hiatus na dobu neurčitou, ozvu se pak dalším článkem. Prosím affs aby si mě nemazali a vynechali z kontrol. Děkuju vám :) tak se zatím mějte a já se pokusím se co nejdříve vrátit. Ahoj.. :))

2.2.12 - Justin dává autogramy ve skateparku, Miami

6. února 2012 v 18:01 | Bieber Fan♥ |  Candids
Ještě se objevili fotky z 2.2 když byl v Miami na skate Justin prvně. Zde můžete vidět jak se Justin podepisuje svím fanynkám které se na něj dívaly přes plot a povzbuzovali ho. Fotky jsou moc hezké, ale pravděpodobně focené nějakým fanouškem. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com3.2.12 - Justin ve skateparku bez trika, Miami - video

6. února 2012 v 17:56 | Bieber Fan♥ |  Candids
Zde je ještě video jak Justin jezdil na skate bez trika. Můžete vidět Justina jak si sundavá tričko, pak skočí na skate a předvádí úžasné kousky, kolem stál dáv fanynek a ty se mohli zbláznit když si Justin to triko sundal a moc hezk ho podporovali :) :) Justin je v tom videu vážně sexy :)
3.2.12 - Justin ve skateparku bez trika, Miami

6. února 2012 v 17:52 | Bieber Fan♥ |  Candids
Našla jsem přímo úžasné fotky Justina! když byl 3.2 v jednom místím skateparku v Miami. Na některých fotkách je Justin i bez trika! Jde docela i dobře poznat že Justin na svém těle začal pracovat.. jsem za tyhle fotky moc ráda :) určitě se na ně podívejte..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comPersonal Photos #56

4. února 2012 v 13:25 | Bieber Fan♥ |  Personal
Nové osobní fotky :) první dvě jsou ze studia v Miami, třetí je z letadla, ale je už starší. Další fotku přidal na svůj Instagram Alfredo. Poslední fotky jsou ještě ze skateparku v Miami. Fotky jsou opět moc hezké.. :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ukázky z natáčení nové reklamy pro ''Proactiv''

4. února 2012 v 13:19 | Bieber Fan♥ |  Backstage
Možná si ještě pamatujete na reklamu k Proactivu, Justinova připravku na plet'. Reklama byla točena fanouškem z televize a tudíš byla ve velmi špatné kvalitě. Na oficiálním kanálu Proactiv byla zveřejněna 3 videa z natáčení nové reklamy. Justin je tam úžasný :) má tam načesané vlasy nahoru a moc mu to sušelo. V prvním videu můžete vidět pár dívek které měli Proactiv předvádět. Justin byl v zákulisí a říkal jim co mají dělat, říkat apod. Ty to ovšem nevěděli že je to Justin a ten je potom překlvapil tím, že přišel přímo k nim je pozdravit. Ve druhém videu můžete vidět hlevně to, jak Justin fotí photoshoot pro Proactiv, hraje stolní tenis, v tomhle videu je Justin taky opravdu vtipný, dejte si tam čas: 0:59 u toho se musím pořád smát :D No a teřtí video je speciálně pro fanoušky. Justin navšívil pár fanynek a daroval jim tašku s přípravky od Proactiv. To je nádhera :) Justin je tak milý jak jim neustále dělá radost :) Jsou tam opravdu zajímavé ukázky a už se moc těším na samotnou reklamu. :) :) určitě se na videa podívejte! :) stojí to za to.. :))Timbaland spolupracuje s Justinem na albu ''Belive''

4. února 2012 v 12:53 | Bieber Fan♥ |  » News
Slavní rapper Timbaland je další spoluprácí na albu Justina ''Belive'' nedávno spolu totiž byly vyděni ve studiu v Miami kde pracovali na společné písničce. Prý mají stjeně myšlenky a hodně podobný cit pro muziku. Timbaland také napsal na svůj twitter: ,, Ano, Justin mi dnes večer zaspíval pár svích skladeb, užasný, je super talentovaný a máme podobné myšlenky.'' Ovšem Timbaland není jediný rapper který spolupracuje na Belive, Justin chystá song také s Lilem Waynem, možná si pamatujete na fotky jak spolu byly ve skateparku. Už se nemůžu dočkat na všechny nové písničky! :) :)