Březen 2012

Justin mluví o videoklipu ''Boyfriend'' pro MTV News

31. března 2012 v 11:40 | Bieber Fan♥ |  Videos
Justin udělal noví rozhovor pro MTV News, kde se zmínil hlavně o novém videoklipu k písničce ''Boyfriend'' Justin sám řekl, že to bude něco úplně jiného a že se máme rozhodně na co těšit! Jsem vážně zvědavá jaké to bude :) Jinak, video zatím nebylo zveřejněno na youtube a proto pro jeho přehrání na stránkách MTV.com musíte kliknout na tento obrázek..


Písnička ''Boyfriend'' se umístila na prvním místě v Billboardu!

31. března 2012 v 11:32 | Bieber Fan♥ |  » News
Mám pro vás další úžasnou novinu! Justinův singl ''Boyfriend'' se umístil na 1. místě na stránkcách časopisu Billboard! Na první místo, ho dostali samozřejmě věrní fanoušci Justina a singl tak dostal nádherných 82 bodů ze 100. Tento singl sklízí obrovský úspěch ve všech hudebních časopisech, žebříčcích, hitparádách a rádií. Jak možná víte, během 18. hodin se také stal nejstahovanější písničkou na iTunes. časopis Billboard má na úspěch každého zpěváka obrovský vliv a Justin si přál být na prvním místě. To mu fanoušci splnili hned po jeho včerejšího zveřejnění této zprávy na Twitter: ,,Nový 2 den. EPICKÉ VIDEO shoot s mým bratrem pro zítra! Pojdme umístit singl na 1. místo v BILLBOARDU! Děkuju vám" Musím sama uznat že úspěchy Justina značně rostou, jen tak dál :) Jinak mu samozřejmě také moc gratuluju, on si to zaslouží.. :) ♥

Ukázka z videoklipu ''Boyfriend''

31. března 2012 v 11:16 | Bieber Fan♥ |  Backstage
Justin včera na svém youtube kanálu zveřejnil krátký úryvek z nového videoklipu k písničce ''Boyfriend''. Videoklip se natočil vážně dost rychle potom co se zveřejnila písnička. Tenhle kousek podle mě jako upoutávka úplně stačí a musím říct že Justin v tomto videoklipu bude vypadat vyspěleji než v ostatních předchozích klipech! sami určitě uznáváte že i písnička je úplně jiná než ostatní od Justina a má takoví dospělejší efekt. Justin nám dospívá :) Už se opravdu hrozně těším na celý videoklip. :) Justin napsal k této ukázce na twitter zprávu: ,,Mohl bych být tvůj muž...cokoliv chceš.. - UKÁZKA ZDE." Jinak se na ukázku určitě podívejte :) ♥


Justin děkuje svím fanouškům z Británie

30. března 2012 v 21:24 | Bieber Fan♥ |  Videos
Justin natočil pro rádio Capital FM speciální video, ve kterém děkuje svím britským fanouškům za to, že se jim podařilo dostat singl ''Boyfriend'' na první místo na iTunes. Protože ten jak je známo se hned ten den co ho Justin zveřejnil, stal nejstahovanější písničkou na iTunes a to během pouhých 18. hodin! Také jim vzkázal že je miluje a že jim moc děkuje :) Justin ve videu vypadá skvěle :)


Fotky ze zákulisí videoklipu ''Boyfriend'' #2

30. března 2012 v 19:25 | Bieber Fan♥ |  Backstage
Opět pro vás mám další fotky z natáčení videoklipu k písničce ''Boyfriend'' Fotky jsou velmi zajímavé a vypadá to, že i samotný videoklip bude trochu jiný a vyspělejší než předchozí od Justina. První fotka je velmi zajímavá, je tam Justin obklopen několika dívkami. Hlavně ta čtvrá fotka je krásná :) Už se nemůžu dočkat klipu ♥ Jinak, už toho dneska asi nic nepřidám, moc novinek za dnešek publikováno nebylo, našla jsem pouze dva oficiální díly z Punk'D kde byl Justin, ale vložím je sem až se dostanou na youtube.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comFotky ze zákulisí videoklipu ''Boyfriend''

29. března 2012 v 18:52 | Bieber Fan♥ |  Backstage
Určitě si ještě pamatujete na článek který jsem sem dávala už dříve, který se týkal údajného natáčení videoklipu pro noví singl Justina ''Boyfriend'' který vyšel teprve nedávno. Na svůj Twitter totiž tuhle informaci potvrdil Alfredo a tyhle 2 fotky jsou toho jasným důkazem. Na první fotce můžete vidět dívku, která bude s Justinem hrát v klipu nejspíš hlavní roli. Už se opravdu nemůžu dočkat až videoklip vyjde! Písničku Boyfriend jsem si už stihla natolik zamilovat že už ted neposlouchám snad nic jiného :D Doufejme že se brzy objeví více fotek a informací ohledně nového videoklipu.. :)

imagebam.com imagebam.com

Noví Photoshoot pro CPi Syndication

29. března 2012 v 18:46 | Bieber Fan♥ |  Photoshoots
Justin nafotil noví nádherný photoshoot pro sránku CPi Syndication, fotek je opravdu hodně a jsou i v docela dobré kvalitě, ale jediné co mě naštvalo je, že jsou fotky potagované. Takže až se objeví v originálu hned je sem pro vás určitě dám :) Jinak to Justinovi na všech fotkách strašně sluší a vypadá vážně sexy :) Líbí se mi hlavně ty poslední 4 které najdete v celém článku. Rozhodně se na fotky z nového shootu podívejte.. :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

( 28.3.12 ) - Justin odhcází z tanečního studia

29. března 2012 v 18:37 | Bieber Fan♥ |  Candids
Objevilo se pár fotek, když Justin včera ráno odcházel z tanečního studia. Justina doprovázel jeho bodyguard. Jinak byl Justin opět nádherně stylově oblečen :) Miluju jeho vkus. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com( 28.3.12 ) - Interview s Jimmym Kilmmelem - Fotky

29. března 2012 v 18:14 | Bieber Fan♥ |  Interviews
A tady jsou fotky ze včerejška když Justin a Asthon Kutcher navštívili pořad "Jimmy Kimmel Live" Kde dělaly společně rozhovor. Fotek není moc, ale jsou ve velmi dobré kvalitě :) opět zminuji že to Justinovi slušelo - jako vždy :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

( 28.3.12 ) - Interview s Jimmym Kimmelem

29. března 2012 v 17:49 | Bieber Fan♥ |  Interviews
A tady už je video z rozhovoru s Jimmym Kimmelem, kde byl Justin včera 28.3. Spolu s Justinem děse rozhovoru zůčastnil také Ashton Kutcher. Justin vypadal vážně dokonale ♥ V rozhovoru se zmínil především o novém singlu ''Boyfriend'' albu ''Believe'' a o natáčení dílu pro Punk'D MTV.
( 28.3.12 ) - Justin přichází dělat rozhovor s Jimmym Kimmelem - Video

29. března 2012 v 17:42 | Bieber Fan♥ |  Candids
Zde je ještě video ze včerejška když byl Justin dělat rozhovor s Jimmym Kimmelem. Justin můžete vidět před vchodem ještě s pár fanoušky kteýrm rozdal autogramy. Jinak Justin vypadal skvěle :)


( 28.3.12 ) - Justin přichází dělat rozhovor s Jimmym Kimmelem

29. března 2012 v 17:37 | Bieber Fan♥ |  Candids
Zde jse prá fotek když Justin přicházel udělat nové Interview s Jimmem Kimmelem. Justin tam byl dělat rozhovor včera. Určitě vám sem ještě dám video z rozhovoru. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

( 26.3.12 ) - Justin opouští nahrávací studio

29. března 2012 v 17:30 | Bieber Fan♥ |  Candids
Justina zastihli paparazzi 26.3 jak večer odchází ze studia v Sunset Towers. Spolu s Justinem tam můžete vidět také jeho bodyguarda. Justinovi to moc slušelo :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

26.3.12 - Justin odchází z rádia Disney

27. března 2012 v 16:16 | Bieber Fan♥ |  Candids
Zde je ještě video jak Justin 26.3 rádio Disney opouští. U východu se setkal s pár fanoušky, pozdravil se s nimi a odpověděl na veškeré otázky :) Justin je ke svím fanouškům vážně velmi milý :)


26.3.12 - Rozhovor s rádiem Disney

27. března 2012 v 16:10 | Bieber Fan♥ |  Interviews
Justin toho měl v prgramu včera poměrně hodně a nezapoměl se zastavit udělat Interview ani pro rádio Disney. Kde mluvil samozřejmě o singlu ''Boyfriend'' Jinak se do hovoru zapojili i někteří fanoušci Justina a pokládali mu různé otázky. Tento rozhovor má kolem 10.minut.


26.3.12 - Justin odchází z rádia Kiss FM

27. března 2012 v 16:02 | Bieber Fan♥ |  Candids
Justin byl včera zastižen u zadního vchodu studia rádia Kiss FM, kde se byl včera také podívat a udělat rozhovor. Video je nejspíš natočeno nějakým fanouškem. Nejprve můžete ve videu vidět manažera Justina Scootera Brauna a pak vyjde Justin, Kenny a ještě pár lidí. Justin fanouškům zamával a pozdravil se s nimi :) jinak vypadal skvěle :)


Rozhovor po telefonu s rádiem Capital FM

27. března 2012 v 15:57 | Bieber Fan♥ |  Interviews
Justin včera dělal také po telefonu rozhovor s rádiem Capital FM, kde mluvil také o singlu ''Boyfriend'' Včera se totiž tahle písnička v USA hrála skoro všude a Justin tak odbýhal od stanici ke stanici. Měl toho chudák opravdu hodně.


Rozhovor s rádiem BBC

27. března 2012 v 15:54 | Bieber Fan♥ |  Interviews
Justin včera dělal noví, poměrně krástký Rozhovor po telefonu pro BBC rádio, kde mluvili jak jinak než o singlu ''Boyfriend''


24.3.12 - Videa z rozhovru v pořadu "Elvis Duran And The Morning Show"

27. března 2012 v 15:45 | Bieber Fan♥ |  Interviews
Zde se objevily ještě dvě videa z rozhovoru v pořadu "Elvis Duran And The Morning Show" kde byl Justin 24.3 krátcce před vydáním nového singlu ''Boyfriend'' Videa z rozhovoru nejsou zatím vložena na youtube a pokud si budete chtít nějaké video přehrát musíte kliknout na jeden z obrázků, aby se vám přehrála na oficiálních stránkach téro show. Justin, jak už jsem psala k fotkám, dělal Interview hlavně ohledně singlu ''Boyfriend'' a albu ''Believe''.

Justin Bieber BOYFRIEND Interview Justin Bieber BONUS


Singl ''Boyfriend'' je od včerejška první na iTunes!

27. března 2012 v 15:30 | Bieber Fan♥
Včera 26.3 během 18. hodin po vydání singlu ''Boyfriend'' se umístil na neuvěřitelném prvním místě na iTunes! na druhém místě je písnička We are young od Fun. Justinovi samozřejmě hrozně moc gratuluju, protože ta písnička je nádherná a zaslouří si to! doufám že bude mít po celý rok 2012 tak velký úspěch i ve všech hitparádách. Justin o svém umístětí napsal i na svůj twitter: ,,COŽE?!?! #1 na iTunes! haha. MILUJU VÁS LIDI!! děkuju vám. Nyní ještě získat první místo na BILLBOARD #1!! Je to nutné. #POŽEHNÁNÍ.''

imagebam.com