Červen 2012

The End

4. června 2012 v 17:21 | Bieber Fan♥
Jak už napovídá nadpis, končím s tímto blogem! důvod? nebaví mě to a mám své povinnosti a hlavně také škola. Navíc nestíhám dva blogy najednou a myslím si, že je spoustu lepších blogů o Justinovi než právě můj. No, hlavně bych chtěla všem moc poděkovat za to že jste sem chodili, psali komentářě a podobně.. obravdu moc vám děkuju :) bez vás by tento blog už dávno nefungoval. Justina mám ale pořád moc ráda, tento blog jsem založila kvůli němu, protože je to úžasnej kluk a zpěvák
Blogování se ale nevzdávám, přestěhuji se na svůj druhý blog o zpěvačce Jasmine Villegas, kterou mám také velmi ráda a mám výhodu v tom že není zatím tak slavná takže toho denně nemusím tolik překládat a moc mi toho neunikne. Také jsem snad jediný český blog o ní, takže mě více těší psát o ní články. Affs - nerada bych o vás přišla protože ste všichni byly úžasní, tak pokud budete ještě chtít, napište mi na můj druhý blog komentář že chcete být stále mou Aff a já si vás moc ráda přidám do seznamu :)

Ještě jednou všem moc děkuju, tento blog pro mě moc znamenal a dlouhou dobu jsem k němu měla velký citový vztah. Možná mi to bude chybět, ale z vlastní zkušenosti vím, že se bez toho blogu cítím mnohem lépe..

Už se nevrátím - tak prosím nemarněte čas chozením sem, protože se toho tady už moc nezmění a rozhodně nepočítejte s tím že někdy blog zase rozjedu..

Tot' vše :D ještě jednou a naposled VŠEM MOC DĚKUJU mějte se krásně.. :)


EDIT: 3.7.2012 - POKRAČUJI NA NOVÉM BLOGU O JUSTINOVI: WWW.JUSTIN-BIEBER-CZECH.BLOG.CZ !!!