Backstage

Fotky z natáčení videoklipu ''Stay Awhile"

17. dubna 2012 v 16:18 | Bieber Fan♥
Tyhle fotky jsem vám sem dávala již dříve v domění, že je to noví Photoshoot od Justina ale jelikož se k nim moc informací nedoneslo tak jsem přesně nemohla posoudit o co jde. Nyní jsem o těchto fotkách našla informace. Fotky nejsou vůbec ze žádného Photoshootu, ale z natáčení nového videoklipu k písničce ''Stay Awhile" od zpěváka Quincy Browna. Justin tedy údajně se zpěvákem na jeho novém klipu spolupracoval. Fotek je vážně spousta a Justin tam navíc vypadá úžasně ♥ Snad brzy najdu o spolupráci ještě něco víc.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ukázka ze zákulisí videoklipu ''Boyfriend'' #3

11. dubna 2012 v 18:19 | Bieber Fan♥
Bylo zveřejněno další, tentokrát již 3. video ze zákuslisí nového klipu k písničce ''Boyfriend'' Justin nás neustále napíná těmito ukázkami a datum vydání videoklipu nám zatím neprozradil jak Justin, tak ani nikdo z jeho crew. Vypadá to fakt dobře i když toho z takového kousku nemůžu moc posoudit, ale tak se podívejte sami :) už se na ten klip moc těším.. :))

Video ze zákulisí focení Photoshootu pro časopis ''Seventeen''

11. dubna 2012 v 18:14 | Bieber Fan♥
Našla jsem úžasné video ze zákulisí focení nového Phtoshootu pro časopis ''Seventeen'' ze kterého jsem vám sem nedávno dávala fotky. Jen je škoda že se neobjevily všechny fotky z Photoshootu :( docela mě to zkalamlo.. Justinovi to tam strašně sluší, jako vždycky se tak krásně tváří :) Také to vypadá že si focení nového shootu užíval, i když se říká že moc nemusí Photoshooty. Na video se podívejte, Jus je tam úžasnej :))


Ukazká z videoklipu ''Boyfriend'' #2

5. dubna 2012 v 15:45 | Bieber Fan♥
Justin zveřejnil další krátký úryvek z videoklipu ''Boyfriend'' který má v nejbližší době vyjít. Podle jedonoho zdroje by měl být do světa vypuštěn už v neděli 8. dubna! Takže se máme rozhodně na co těšit :) jinak, ta ukázka vypadá vážně zajímavě už jen kvůli tomu ohni. Tak snad se vám také líbí.. :)
Ukázka z videoklipu ''Boyfriend''

31. března 2012 v 11:16 | Bieber Fan♥
Justin včera na svém youtube kanálu zveřejnil krátký úryvek z nového videoklipu k písničce ''Boyfriend''. Videoklip se natočil vážně dost rychle potom co se zveřejnila písnička. Tenhle kousek podle mě jako upoutávka úplně stačí a musím říct že Justin v tomto videoklipu bude vypadat vyspěleji než v ostatních předchozích klipech! sami určitě uznáváte že i písnička je úplně jiná než ostatní od Justina a má takoví dospělejší efekt. Justin nám dospívá :) Už se opravdu hrozně těším na celý videoklip. :) Justin napsal k této ukázce na twitter zprávu: ,,Mohl bych být tvůj muž...cokoliv chceš.. - UKÁZKA ZDE." Jinak se na ukázku určitě podívejte :) ♥

Fotky ze zákulisí videoklipu ''Boyfriend'' #2

30. března 2012 v 19:25 | Bieber Fan♥
Opět pro vás mám další fotky z natáčení videoklipu k písničce ''Boyfriend'' Fotky jsou velmi zajímavé a vypadá to, že i samotný videoklip bude trochu jiný a vyspělejší než předchozí od Justina. První fotka je velmi zajímavá, je tam Justin obklopen několika dívkami. Hlavně ta čtvrá fotka je krásná :) Už se nemůžu dočkat klipu ♥ Jinak, už toho dneska asi nic nepřidám, moc novinek za dnešek publikováno nebylo, našla jsem pouze dva oficiální díly z Punk'D kde byl Justin, ale vložím je sem až se dostanou na youtube.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky ze zákulisí videoklipu ''Boyfriend''

29. března 2012 v 18:52 | Bieber Fan♥
Určitě si ještě pamatujete na článek který jsem sem dávala už dříve, který se týkal údajného natáčení videoklipu pro noví singl Justina ''Boyfriend'' který vyšel teprve nedávno. Na svůj Twitter totiž tuhle informaci potvrdil Alfredo a tyhle 2 fotky jsou toho jasným důkazem. Na první fotce můžete vidět dívku, která bude s Justinem hrát v klipu nejspíš hlavní roli. Už se opravdu nemůžu dočkat až videoklip vyjde! Písničku Boyfriend jsem si už stihla natolik zamilovat že už ted neposlouchám snad nic jiného :D Doufejme že se brzy objeví více fotek a informací ohledně nového videoklipu.. :)

imagebam.com imagebam.com

Photoshoot pro časopis Complex10 - video z focení

19. března 2012 v 17:50 | Bieber Fan♥
Ještě jsem našla na oficiálních stránkách časopisu Comlex 10, pro který Justin fotil photoshoot, video z focení tohoto shootu, video jsem vám sem dala z Youtube a jestli se na něj budete chtít kouknout v lepší kvalitě, musíte jedině ZDE. Ve videu můžete vidět stejnou brutalitu jako na fotkách které jsou v předchozím článku. Už k tomu nebudu raději ani nic víc dodávat, není na to zrovna moc hezký pohled. Jaký na to máte názor vy?

ukázky z natáčení nové reklamy pro ''Proactiv''

4. února 2012 v 13:19 | Bieber Fan♥
Možná si ještě pamatujete na reklamu k Proactivu, Justinova připravku na plet'. Reklama byla točena fanouškem z televize a tudíš byla ve velmi špatné kvalitě. Na oficiálním kanálu Proactiv byla zveřejněna 3 videa z natáčení nové reklamy. Justin je tam úžasný :) má tam načesané vlasy nahoru a moc mu to sušelo. V prvním videu můžete vidět pár dívek které měli Proactiv předvádět. Justin byl v zákulisí a říkal jim co mají dělat, říkat apod. Ty to ovšem nevěděli že je to Justin a ten je potom překlvapil tím, že přišel přímo k nim je pozdravit. Ve druhém videu můžete vidět hlevně to, jak Justin fotí photoshoot pro Proactiv, hraje stolní tenis, v tomhle videu je Justin taky opravdu vtipný, dejte si tam čas: 0:59 u toho se musím pořád smát :D No a teřtí video je speciálně pro fanoušky. Justin navšívil pár fanynek a daroval jim tašku s přípravky od Proactiv. To je nádhera :) Justin je tak milý jak jim neustále dělá radost :) Jsou tam opravdu zajímavé ukázky a už se moc těším na samotnou reklamu. :) :) určitě se na videa podívejte! :) stojí to za to.. :))


Další ukázky z videoklipu - Santa Claus is coming to town

4. prosince 2011 v 18:04 | Bieber Fan*
Objevili se opět další ukázky z natáčení videoklipi SCICTT! Můžete tam vidět Justin jak hraje na bicí.. Víc k tomuto videu už říci ani nemusím.. :))

 
 

Reklama