Bieography

Fakta o Justinovi

17. června 2010 v 21:30 | Bieber Fan*
celé jméno:Justin Drew Bieber
Datum narození:1.března 1994
Místo narození:Stratford,Ontario,kanada
Niní žije v:Antlantě,Georgia
Idol:Justin Timberlake, Michael Jackoson, usher
Hraje na:kytaru,piano,trumpetu,bubny
oblíbené sporty:hokej,fotbal,golf,basket,motokros, Snowbording,
oblíbená barva:modrá,fialová
štástné číslo:6
sourozenci:starší brácha Jaxon,nevlastní sestřička Jazmin
má strach z:pavouků,výtahů a krav :D
oblíbené školní předměty:angličtina,matematika nesnáší biloogii :D
mluví:anglicky,francouzky
miluje:špagety,pomerančoví džus,sprite, cocacola zero, vitamínové nápoje, cukrová vata :)
nemá rád:umělé nehty,muší brýle,čokoládu,ale miluje twix tyčinky
domácí mazlíček:malý pejsek sammy
oblíbený film:Rocky,8.míle,Jackass2
nejoblíbenější značka bot:supra
láska:chodil s Caitlin Beadles,ted je singl!
u holek miluje:smích,sebevědomí,smysl pro humor,dlouhé vlasy,přirozenost.
Umí:během dvou minut složí Rubikovu kostku
Justinovo motto:Můžeš dosáhnout všeho,když to děláš srdcem!
Zajímavost:ve škole je lajdák,rád na netu googlí sám sebe a zoubky
si čistí při sprchování

Biography

5. dubna 2010 v 12:52 | Bieber Fan*
Justin Bieber se narodil 1. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.

27.října bude mít premiéru na iTunes Justinův 3.singl Love Me a 3.listopadu taktéž na iTunes Justinův 4.singl Favorite Girl.
 
 

Reklama