New Songs

Justin Bieber - ''Boyfriend''

26. března 2012 v 16:54 | Bieber Fan♥
Tak je to tu! právě dnes 26.3 vyšel Justinův úplně první singl ''Boyfriend'' z alba ''Believe'' na iTunes a už se také objevil na Youtube. A dokonce v kvalitě HD :) takže můj názor? jedním slovem: Krásný, nádherný, úžasný, překrásný, dokonalý, neuvěřitelný.. ♥ Tak tahle písnička je vážně úžasná, opravdu jsem si jí na první poslech zamilovala :) Hrozně se mi líbí u toho ta muzika, ta akustická kytara tomu dodává vážně něco originálního a do toho Hlas Justina který tomu dává to své kouzlo :) Určitě si píšničku poslechněte, stojí to prostě za to :) ode dneška je to jedna z mích nejoblíbenějších písniček od Justina. jsem zvědavá, kdy začne Justin natáčet k téhle písničce i ten videoklip :) Už se nemůžu dočkat i na ostatní z písniček z alba. Justin napsal dneska zprávu pro fanynky na Twitter: ,, Jsem TVŮJ. Děkuju.'' Jinak pište prosím své názory do komentářů, ráda si je přečtu. :)

Úryvek písničky ''Boyfriend'' v HD

24. března 2012 v 11:27 | Bieber Fan♥
Justin včera na svůj Youtube kanál vložil krátký úryvek ze singlu ''Boyfriend'' video má pouze 15 vteřin a je to v podstatě to samé co pouštěla 23.3 Ellen když byl u ní Justin a Carly, akorát je úryvek v kvalitě HD! To je na tom to nejlepší. Jinak se nám doba do vypuštění singlu na iTunes už jaksi krátí a napětí ve mě a určitě i v ostatních fanynkách značně stoupá, protože už takhle ta písnička zní nádherně ♥

Noví remix písničky ''Live My Life''

13. března 2012 v 11:08 | Bieber Fan♥
Právě se objevil noví remix písničky ''Live My Life'' kterou Justin nazpíval společně se skupinou Far East Movement. Nyní se do tohoto remixu zapojil slavný zpěvák Redfoo ze supiny LMFAO. Tenhle remix se mi docela líbí i když originál má to své kouzlo :) Ale i tak z toho vznikla vážně skvělá písnička a doufám že mezi Justinem a skupinou LMFAO tohle nebude jediná spolupráce.. :)

Justin Bieber Ft. Far East Movement - Live my life

26. února 2012 v 14:29 | Bieber Fan♥
Právě vyšel noví song, který nazpíval Justin se supinou Far East Movement. Písnička se jmenuje ''Live my life'' A je nádherná :) můžete si všimnout jak se Justinovi změnil hlas. Písnička ale půjde na jejich album. Někdy koncem února by měla vyjít na ITunes. Takže se můžeme těšit aspon na to :) Určitě si jí poslechněte! :)

Justin Bieber - Party all night

18. ledna 2012 v 16:49 | Bieber Fan*
Včera jsem na facebooku naša odkaz na údajně novou písničku od Justina s názvem ''Party all night'' je to demo verze. Skoro bych tam Justinův hlas vůnec nepoznala, připadá mi že je to tak rok stará písnička, připadá mi že tam má Justin ještě jemnější hlas a vůbec mi nepříjde že by to zpíval on Ale podle všech informacích ano. Má tam hodně upravený hlas. Co myslíte vy? No ale je docela hezká :) :)

Justin Bieber Ft Jaden Smith - Thinking about you

18. listopadu 2011 v 17:38 | Bieber Fan*
Justin společně s Jadenem nazpíval noví song s názvem Thinking About You. Sice to není oficiální, ale je to úžasná písnička. Opravdu se mi líbí, je taková pomalá a uklidnující. Jadenovi se pěkně změnil hlas a i Justin tam působí víc hlubším hlasem než jindy. Určitě si ji poslechněte.

Justin Bieber ft. Usher - The Chrsitmas Song

24. října 2011 v 17:40 | Bieber Fan*
Justin, už jak nám slíbil za dostání singlu Mistleotoe na první místo na ITunes. dneska zveřejnil noví song The chridtams song, který bude na jeho vánočním albu. P,sničku nazpíval společně s Usherem. Tak tohle je krásná vánoční písnička! opravdu tam cítím tu vánoční pohodu úplně.. Užijte si tedy song.. :) Je překrásný!! :)) Dole je tady pro vás i oficiální cover k téhle písni..
imagebam.com

Justin Bieber - Mistletoe (official)

17. října 2011 v 17:58 | Bieber Fan*
Právě jsem na youtube našla oficiiální studiovou verzi songu Mistletoe! Opravdu úžasná písnička :) ♥ Jsem ted přilepená na netu a čekám, protože každou chvíli by měl vyjít ten noví videoklip, právě na tuhle písničku!! nějak vím už dopředu že to bude dokonalé.. :)

Mistletoe - Long Prewiev

16. října 2011 v 16:27 | Bieber Fan*
Objevil se krátký úryvek z písničky Mistletoe!! zní to báječně! jinak připomínám, že videoklip vychází už zítra. video sem dávám především proto, abychom se naladily na samotný klip.. :)Justin Bieber - Mistletoe

7. října 2011 v 18:26 | Bieber Fan*
Justin při včerejším koncertě v Rio de Janeiro zazpíval svojí novou vánoční písničku Mistletoe, která má vyjít officiálně už i s klipem 18. října. Musím říci že je úžasná! taková opravdu vánoční písnička. Už se nem§žu dočkat na další písně z alba které vyjdou. :) Také se těším až písnička vyjde v originále. Omlouvám se za kvalitu zvuku ve videu, ale je to z konceru. 
 

Reklama