» News

Justin bude vystupovat na "Wango Tango 2012" a na ''Today Show Summer ConcertSeries''

21. dubna 2012 v 20:12 | Bieber Fan♥
Justin bude vystupovat 12.Května živě na letošním festivalu "Wango Tango 2012", Letošní festival se bude konat v Home Depot Center v Los Angeles. Justin by měl také nějspíš vystoupit s nějakou novou písničkou z jeho nadcházejíícho alba ''Believe'' které vyvhází už brzy. Mimo Justina na festivalu vystoupi také další hudební interpreti současnosti: Nicki Minaj, Pitbull, Maroon 5, B.o.B., Gym Class Heroes, Big Sean, Wiz Khalifa, The Wanted a další. Kormě toho také 5.června Justin ještě vystoupí na "Today Show Summer ConcertSeries 2012" O tomto vystoupení nic víc už nevím, jen to že s Justinem se zůčastní také další hvězdy: Lady Gaga, Katy Perry, Christina Aguilera a Maroon 5. Už se těším na fotky a videa.. :)

Justinův oblíbený basketbaloví hráč z týmu Lakres je: Kobe Brynat

21. dubna 2012 v 19:48 | Bieber Fan♥
Justin byl v úterý na basketbalovém zápase týmu Lakers v Los Angeles a před jeho konáním ještě stihl udělat krátký rozhovor s "Los Angeles Times.'' V tomro rozhovoru se ho hned na začátku moderátorka zeptala: ''Justine, kdo je tvůj oblíbený hráč v týmu Lakers?'' a Justin odpověděl: ''Můj oblíbený laker je Kobe Bryant.'' Přiznal se. Mimo to také řekl že doufá že tým Lakers vyhraje. Jak možná víte, Kobe si zahrál i ve filmu Justina ''Never say never''.

Justin si koupil motocykl za 20.000 dolarů!

21. dubna 2012 v 19:40 | Bieber Fan♥
Na stránce TMZ.com jsem našla opět velkou novinu týkající se Justina. Podle informacích na této stránce si Justin zakoupil svůj první motocykl značky Ducati Superbike 848 EVO, který stojí kolem 20.000 dolarů. Justin si motorku koupil teprve nedávno díky Usherovi, který sám vlastní stejnou motorku, pouze v černé barvě. Justin má bílou. Justin na ni sice ještě němá řidičský průkaz, ale prý už na tom začal pracovat.. Tak uvidíme. Každopádně, tahle motorka se mi hrozně líbí, je vážně úžasná a vedle Justina bude vypadat dobře :) Našla jsem pro vás pár fotek. A jak se líbí vám? myslíte si že Justin udělal dobře? já si myslím že ano.. :) :)

imagebam.com imagebam.com


Justin se přiznal že dělá rap pouze pro zábavu

21. dubna 2012 v 19:14 | Bieber Fan♥
Jak je známé, Justin si po dobu své kariéry velmi oblíbil rap. Rapuje například i ve svém novém singlu ''Boyfriend'' a objeví se i další takové písničky na jeho novém albu. Pro Showbiz Spy, Justin přiznal že je rap pouze jeho koníčkem a rozhodně se mu nechce naplno věnovat ve své kariéře. Justin řekl: ,,Rap není známí ve všech zemích. Největší úspěch má v USA a v Kanadě, ale ne všude. Jsem zpěvák, to je moje vášen. Rap je něco, co dělám jen pro zábavu.'' Přiznal se Justin.

Blake Shelton: Justin Bieber mi připomíná Elvise

19. dubna 2012 v 16:57 | Bieber Fan♥
Stránka Recentemente publikovala článek ve kterém je názor známéo Country zpěváka Blake Sheltona, mentora programu ''The Voice'' kde se oficiálně přiznal že mu Justin připomíná legendárního zpěváka Elvise Presleyho. Jak jsitě víte, Justin 17.4 navštívil program ''The Voice'' který je něco jako u nás československo má talent a podobně..
V porotě byly různé známé osoby, jako třeba Christina Aguilera. Právě zpěvák Blake Shelton sdílel svůj vlstní názor na Justina: ,,Nikdy jsem nebyl světkem něčeho takového, připomíná mi to Elvise.'' Justin už byl srovnáván s několika slavnými interprety populární hudby, ale ještě nikdo ho nikdy nepřirovnal k Elvisovi. Blake ještě dodal: ,,Jakmime Justin přišel na pódiu lidé začali křičet a plakat. Podíval jsem se na jednu skupinu mladých dívek které byly v publiku a opravdu všechny plakali! člověče jsem za něj rád. Zdá se, že je to velmi milý kluk, kromě toho že je tak žhavý a velmi talentovaný:'' Přiznal se. Blake je doslova ohromen osobností Justina a jak je známo, není jediný ze světa celebrit. jeho názor mě vážně moc potěšil.. :) :)

Justin potvrdil na Twitteru že se brzy vrátí do Austrálie a na Noví Zéland

16. dubna 2012 v 15:37 | Bieber Fan♥
Justin včera 14.4 napsal zprávu pro svoje fanoušky a to konkrétmě pro ty z Austrálie a z Nového Zélandu. Justin tam chce údajně začít jeho turné k novému albu ''Believe'' které by podle všech informacích mohlo vyjít už v červnu 2012. Justin na svůj Twitter napsal: ,,Vrátím se do AUSTRÁLIE a na NOVÍ ZÉLAND brzy!'' Ke zprávě také vložil tohle video které je z rozhovoru s ONLY Australian TV, kde mluvil o novém albu ''Believe'' a také řekl že se se svími fanoušky již brzy setká ve velké Británii.

Demi Lovato popírá spolupráci s Justinem

16. dubna 2012 v 15:21 | Bieber Fan♥
Jak už jsem vám dříve psala, po internetu a všech možných sociálních sítích koluje informace o možné spolupráci Justina a zpěvačky Demi Lovato. Ta ale dělala nedávno noví rozhovor ve kterém tyto fámy popřela a tak je scela jisté že mezi ní a Justinem prozatím žádná spolupráce neprobýhá. Demi v čase 1:14 řekla něco v tom smyslu že jsou to jen fámy a že s Justinem nikdy nespolupracovala, ale že si myslí že by to bylo skvělé. Tak uvidíme, třeba spolu za čas na něčem zapracují :)

Justin promluvil o svích rozhodnutích ve své kariéře

15. dubna 2012 v 15:17 | Bieber Fan♥
Justin se konečně naučil říkat ne, když jde o jeho kariéru. Justin vždy usiloval o úspěch a přiznal se, že se snažil ještě víc když se stal slavným. Nyní si Justin uvědomil, jak důležité je mít svůj volný čas i během tak nabitého prpgramu který ho neustále zatěžuje. ,,Více jsem si uvědomil, co se kolem mě všechno děje.'' řekl Justin v nedávném rozhovoru v televizní show ve Velké Británii, když na něj padal otázka, jak moc se změnil od doby co se stal slavným. ,,Vím kdy mám řict ne a kdy ano, víte, ale vždycky jsem chtěl říkat ano na všechno, ale pak sem byl často velmi unavený a nemocný. Ted' si ho snažím užívat. Ted' už si vybírám co budu dělat a co ne a tak už nejsem tolik unavneý i odpoledne. Nenávidím když mě někdo příliš brzy ráno vzbuní, nenávidím to!'' Ted' už si Justin zvyknul a cítí mnohem větší kontrolu nad svou kariérou. Justin ještě dodal: ,,Když jsem pracoval na svém prvním album a byl jsem v polovině práce, seběhlo se to všechno přílisš rychle a byl jsem hodně unavený. Ted' už se cítím lépe, měl sem nějaké dny volna a hned se všechno zlepšilo a zjednodušilo.''

Justin byl včera navštívil školu St. Andrew v Boca Raton

14. dubna 2012 v 17:52 | Bieber Fan♥
Justin včera navštívil St. Andrew v Boca Raton na Floridě, aby poděkoval třem studentům školy dvanáctileté Brianaě Finocchiaro, a devítiletým dvojčatům Angelině a Nicolasovi kterým se podařilo vybrat 51,738 dolarů pro nadaci "Pencils Of Promise" kterou úspěšně vede už několik let bratr manažera Justina Adam Braun. Justin také tuto nadaci už delší dobu podporuje. Studenti školy sháneli peníze tím, že žádali svou rodinu, blízké, kamarády a sousedy o příspěvek do organizace, který se pohyboval v rozmezí $20 až $10.000. Charita vznikla díky Adamovi před pár lety a jejím účelem je budovat školy pro děti po celém světě. Jendou jsem vám sem také psala, že jako dárek k 18.narozeninám Justina po něm pojmenovali 3 školy. Justin mimo tuto charitu podporuje i spoustu dalších, a právě ''Pencil Of Promese'' patří k jeho nejoblíbenějším. :)

Videoklip ''Boyfriend'' bude mít preiméru 17.4

13. dubna 2012 v 16:06 | Bieber Fan♥
Už jsem vás několikrát informovala o novém videoklipu k singlu ''Boyfriend'' o kterém se zatím nikdo více nezmínil a nikdo nám také neprozradil přesné datum jeho premiéry. Až to udělal sám Justin a svoje fanoušky trochu uklidnil zprávou na svém Twitteru. Videoklip by měl tedy vyjít příští týden v úterý, přesnějí 17.4 a to u nás možná až 18.4. Klip bude mít jako úplně první premiéru v pořadu "The Voice". Justin napsal: ,,Další úterý @nbcthevoice Budu mít světovou premiéru prvního klipu #BOYFRIENDvideo,... Možná také oznámím nějaké velké #BELIEVE novinky.''
Ještě o několik minut před napsáním této zprávy, napsal Justin zpěváku Adamu Levinovi: ,,Myslím, že musíme udělat něco na @NBCTheVoice." Maroon 5 nereagoval na jeho tweet, ale "The Voice" Tweetnul na oplátku. "I'mmmma #Belieber! Už se nemůžu dočkat! #BOYFRIENDvideo #BELIEVE #TheVoice."
 
 

Reklama