Personal

Personal Photos #71

16. dubna 2012 v 16:00 | Bieber Fan♥
Našla jsem 3 nové odobní fotky Justina. První je z letiště LAX odkud Jus odlétal do Miami. Na druhé fotce je nejspíš s Alfredem na snowboardu :) tu mikinu miluju :D a poslední fotka je ještě ze zákuslisí vystoupení ve škole St.Andrews. Právě na této poslední fotce jsem si všimla, že má Justin na triku Johnyho Deppa, předtím jsem si toho vůbec nevšimla :D Užijte si fotky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #70

13. dubna 2012 v 15:33 | Bieber Fan♥
Mám tady pro vás pár nejnovějších osobních fotek Justina. Dneska se toho totiž moc neobjevilo a tak aspon něco. První 3 fotky jsou z letiště LAX, kde byl včera Justin s členy svého týmu. první fotka je taková mázlá takže přesně neposoudím kdo všechno tam je, ale Justina jsem poznala :D na druhé fotce je s nějakým svím fanouškem. Třetí fotka se mi hrozně líbí, ani nevím proč :D Je tam také Alfredo.. a Justin tam vedle něj vypadá vážně cool. No a další dvě fotky jsem našla spíš náhodou, protože ta předposlední je ještě ze zákulisí udílení cen KCA 2012. O poslední fotce se mi donesla informace, že je z příchodu Justina a Ushera do studia kam šly společně nahrát novou písničku a na ulici se vyfotili se svými fanoušky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Photoshoot pro časopis ''Seventeen'' #2

11. dubna 2012 v 19:46 | Bieber Fan♥
Našla jsem další dvě fotky z nového photoshootu pro časopis ''Seventeen'' tak jse sem ještě dodatečně přidávám :) ta první fotka je nádherná.. ♥
Edit: 12.4 - Do článku jsem přidala pár dalších fotek které se objevily až dnes..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com


Personal Photos #69

9. dubna 2012 v 12:54 | Bieber Fan♥
Mám tady pro vás pár novích osobnívh fotek Justina :) Omlouvám se že jsou jen tři, ale víc jsem jich nenašla :( Jinak se mi všechny vážně zalíbili, protože jsou s fanoušky a fotky s fanoušky mám snad nejraději :) Na té první fotce má Justin nádhernou mikinu.. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dvě nové fotky ze studia

7. dubna 2012 v 13:54 | Bieber Fan♥
Našla jsem dvě nové fotky ze studia. Na první fotce je s Justinem Ross King, který tuhle fotku zveřejnil včera na svém Twitteru. Podle iformací měl Ross také jedinečnou možnost slyšet některé písničky z alba ''Believe'' na svůj Twitter o tom napsal zprávu: ,,Cítil jsem se tak moc šťastný, že můžu být s @justinbieber, dal poslechnout nějaké skladby z jeho nového alba, Briliantní nový zvuk! Řeknu vám víc v pondělí @Daybreak." Druhá fotka je s Alfredem, Justin se na ní vážně úžasně tváří :)

imagebam.com imagebam.com

Justin v zákulisí koncertu Lila Twiste s fanoušky

5. dubna 2012 v 15:49 | Bieber Fan♥
Jistě si ještě budete pamatovat na 1.3 když Justin vystoupil s Lilem Twistem na jeho koncertu. Dávala jsem vám se také krátké video. Nyní na internet unikly tyhle dvě fotky ze zákulisí koncertu kde je Justin vyfocen s fanynkami. Fotky jsou vážně moc hezké a na obou to Justinovi opět moc sluší.. :)

imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #68

1. dubna 2012 v 17:48 | Bieber Fan♥
Už od rána čekám na další fotky a videa z včerejšího udílení cen KCA 2012, ale protože se zatím ještě nic neobjeivlo, mám pro vás aspon pár osobních fotek Justina. První fotka je ze studia kde je Justin společně s Ashtonem Kutcherem. Další dvě fotky jsou ze zákulisí show Jimmy Kimmel. O další fotce toho moc nevím, ale bude nejspíš podle stylingu Justina v zákulisí rádia Disney. A poslední fotka je zatím nejnovější, je ze včerejška když Justin odhcázel z udílení cen KCA 2012 a na fotce je zachycen s nějkou fanynkou :) Jen je škoda že ta fanynka má tak mázlí obličej :/ ale i tak :D Jinak bych vám chtěla také moc poděkovat za tu krásnou návštěvnost kterou tady v poslední době mám, kolikrát už mám za den i přes 300 návštěvníků, velmi si toho cením :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #67

24. března 2012 v 18:14 | Bieber Fan♥
Konečně jsem po delší době zase objevila nějaké osobní fotky. První fotka je ze zákulisí ''The Ellen Show'' kde je Justin vyfocen se svou fanynkou. Další dvě fotky jsou ze studia. Na první fotce se mi horzně líbí ta bunda Justina, moc mu sluší :) Ke čtvrté fotce ani žádný komentář nemám :D no jo to je náš blázen :D a poslední je také ze studia a našla jsem jí úplně náhodně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

22.3.12 - Justin a Ellen hrají ping pong

24. března 2012 v 11:03 | Bieber Fan♥
Našla jsem jednu krásnou fotku ještě z doby když byl Justin 23.3 v ''The Ellen Show'' Na fotce můžete vidět Justina a Ellen DeGeneres jak spolu v zákulisí hrají ping pong. Jinak jsem si všimla že ho Justin hraje poslední dobou často, to je dobře že ho to stále baví a také mu to krásně jde.. :)

imagebam.com

Personal photos #66

16. března 2012 v 12:41 | Bieber Fan♥
Zde je pár novích osobních fotek Justina.. První fotka je z Punk'D kde je Justin se zpěvačkou Taylor Swift.. Moc jim to spolu sluší :) A další fotky jsou ze studia, pravděpodobně v Los Angeles, kde nyní Justin pracuje na albu ''Believe'' Fotky jsou moc hezké. Můžete tam vidě také třeba Alfreda, nebo bodyguarda Justina. Určitě se na ně podívejte :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


 
 

Reklama