Videos

45 sekund z nového vidoeklipu ''Boyfriend''

18. dubna 2012 v 19:37 | Bieber Fan♥
Jak už jsem psala, Justin včera v pořadu ''The Voice'' ukázal kousek z videoklipu ''Boyfriend'' Před pár hodinami ho dal na svůj youtube kanál. Ve videu se jedná o pouhý začátek z klipu který trvá 45 sekund. Je škoda že Justin už nezveřejnil rovnou celý klip, protože si všichni mysleli že to také udělá. Doufejme že se brzy dostane na veřejnost, protože tenhle kousek je naprosto úžasný! Justin je tam fakt sexy a je to opravdu něco jiného. Určitě se podívejte :)

Noví song Jadena Smitha je s hudbou ze singlu ''Boyfriend''

17. dubna 2012 v 19:08 | Bieber Fan♥
Zpěvák a Justinův dobrý kamarád Jaden Smith má novou písničku do které použil hudební doprovod z nejnovějšího singlu od Justina ''Boyfriend''. Jaden je známí hlavně díky písničce Never say never kterou nazpíval před pár lety s Justinem. Musím sama uznat a určitě to posoudíte i vy sami, že se mu za tu dobu opravdu hodně změnil hlas. až skoro k nepoznání. Písnička je docela hezká, i když se mi originál líbí mnohem víc. I tak si ale myslím že Jadena čeká skvělá budoucnost.. :) :)

Justin hovoří o výhodách a nevýhodách být slavný

17. dubna 2012 v 16:27 | Bieber Fan♥
Justin odpověděl na některé otázky položené fan jendé fan stránce a to prostřednictvím rádia Capital FM. Justin tento rozhovor dělal po telefonu a odpověděl na otázku o výhodách a nevýhodách být slavný. Justin na to odpověděl: ,,mohu dělat věci, které jsem předtím nemohl dělat ... cestovat a navštívit různá místa na světě. Ale nemohu být často se svou rodinou ... a to je nepříjemné. Ale nakonec, dělám to, co mám rád a stojí mi to za to.'' Přiznal se.. :)

MattyB rapuje singl ''Boyfriend'' od Justina

11. dubna 2012 v 18:36 | Bieber Fan♥
Mladičký raper který vystupuje pod přezdívkou MattyB je známí tím že dělá své vlastní covery od ostatních zpěváků, konrkétněji písničku vždy předělá kapku do stylu rapu a mnohdy také trošku předelá text. Právě nedávno po vydání nového singlu od Justina ''Boyfriend'' udělal cover i k této písni. MattyB k tomu řekl: ,,Díky za sledování mého nového coveru Justina Biebera ''Boyfriend'' Když jsem poprvé uslyšel tuhle písničku, myslel jsem si že je to tak SWAG, že jsem z toho musel udělat svůj cover. Změnil jsem pár slov, protože nejsem dost starý na to mít přítelkyni.'' Myslím si že se mu to povedlo a že v tak mladém věku to chce opravdu respekt :)

Nová videa jako upotávka k singlu ''Boyfriend''

3. dubna 2012 v 16:56 | Bieber Fan♥
Justin dneska ráno na svém Twitteru zveřejnil tyhle dvě videa. Justin nám v obou videích naznaučuje že singl ''Boyfriend'' je již volně na iTunes kde si ho můžete koupit. V prvním videu stojí Justin u nějakého ohně a ve druhém videu je někde jakoby na severním pólu a říká: ,,Je tu zima, a víš proč? Protože tu nejsi se mnou":D docela jsem se i zasmála :D Jinak, Justin v obou dvou videích vypadá nádherně a také si myslím že mu ty vlasy takhle načesané vážně moc sluší :) Druhé video najdete v celém článku...

Justin mluví o videoklipu ''Boyfriend'' pro MTV News

31. března 2012 v 11:40 | Bieber Fan♥
Justin udělal noví rozhovor pro MTV News, kde se zmínil hlavně o novém videoklipu k písničce ''Boyfriend'' Justin sám řekl, že to bude něco úplně jiného a že se máme rozhodně na co těšit! Jsem vážně zvědavá jaké to bude :) Jinak, video zatím nebylo zveřejněno na youtube a proto pro jeho přehrání na stránkách MTV.com musíte kliknout na tento obrázek..

Justin děkuje svím fanouškům z Británie

30. března 2012 v 21:24 | Bieber Fan♥
Justin natočil pro rádio Capital FM speciální video, ve kterém děkuje svím britským fanouškům za to, že se jim podařilo dostat singl ''Boyfriend'' na první místo na iTunes. Protože ten jak je známo se hned ten den co ho Justin zveřejnil, stal nejstahovanější písničkou na iTunes a to během pouhých 18. hodin! Také jim vzkázal že je miluje a že jim moc děkuje :) Justin ve videu vypadá skvěle :)

Video ze studia - nahrávání singlu ''Boyfriend''

26. března 2012 v 15:28 | Bieber Fan♥
Justin včera na svém Youtube kanálu zevřejnil opět další video ze studia. Tentokrát jde o video kde můžete vidět jak Justin na singlu ''Boyfriend'' pracoval a opět se nám odkryl další krátké úryvky z písničky! Můžete tam sylšet Justina i rapovat. video má konečně něco přes 3 minuty. Nahrávání singlu muselo nějakou dobu trvat, všiměte si třeba v čase 1:12 kolikrát musel Justin přespívat jendu větu, aby to bylo dokonalé. Určitě se na video podívejte, je velmi zajímavé a Justin je tam úžasný ♥ Jinak nezapomen'te, dneska vychází singl ''Boyfriend'' už oficiálně, ale u nás vyjde možná až zítra.

Nové video ze studia

24. března 2012 v 18:28 | Bieber Fan♥
Justin dnes odpoledne na svůj Youtube kanál vložil opět krátké video ze studia kde můžete také slyšet noví kousek z písničky ''Boyfriend''! Video má 47 vteřin a můeže tam také vidět Justina jak pracoval na singlu BF. Spolu s ním je tam i pár lidí z jeho týmu a lidi kteří měly podíl na spolupráci k tomuto singlu. Video je zajímavé a už se opravdu nemůžu dočkat :)

22.3.12 - Justin a Carly soutěží v zákulisí ''The Ellen Show''

24. března 2012 v 11:17 | Bieber Fan♥
Objevilo se také velmi dobré video ze zákulisí kde mezi Justinem a Carly Rae Jepsen konal něco jako kvíz. Moderátorka jim pokládala různé otázky a měl vyhrát samozřejmě ten, kdo je zodpoví dřív a správně. Všechny otázky směřovaly ke Kanadě kde se oba dva narodily. Vypadá to že je to oba bavilo a užívaly si to :) Justin tam dělal opravdu dobrý výrazi obličeje a smál se :D Jedno pravdilo pro oba dva bylo, že když chtěl někdo na otázku odpovědět tak Justin musel udělat: ''Bzz'' a Carly: ''Duck'' :D Jinak jsem si všimla že moderátorka Carly trochu napověděla a Justin se samozřejmě hnde porjevil že to není fér atd. Nakonec vyhrála Carly s pěti body a Justin s děva body. Na video se určitě podívejte at' se zasmějete :)

 
 

Reklama