Vote For Justin

Justin je nominovaný na Billboard Music Awards 2012

21. dubna 2012 v 19:27 | Bieber Fan♥
Justin bude údajně vystupovat na letošním Billboard Music Awards 1012, ještě se skupinou The Wanted. Letošní udílení cen se bude konat v Las Vegas 20.Května. Justin tam byl nominován hned na 5 kateogorií. Bohužel se nikde neobjevilo žádné hlasování. Ale i tak doufám že se Justinovi povede dobře.. :) Justin je tedy v kategorii:


  • Top male Artist
  • Top 200 Billboard Artist
  • Top Social Artist Artist
  • Top Digital Media Artist
  • Top Pop Album

PortalPower - kdo má nejvíce věrných fanoušků?

17. dubna 2012 v 16:38 | Bieber Fan♥
Na stránce PortalPower vzniklo nové hlasování a to o interpreta který má ''Nejvíce věrných fanoušků'' v této anketě samozřejmě nesmí chybět ani Justin. Ale jako další jsou Restart , Luan Santana a Rebeldes. Justin v této anketě vyhrál minulý rok a ted' je jen otázkou zda jsou jeho fanoušci stále tak věrní a podpoří ho :) Velkou konkurencí je pro Justina tentokrát Luan Santana, který zatím vede. Takže pokud máte Justina rádi, prosím podpořte ho svými hlasy ZDE. Hlasováni bude ukončeno 30.Dubna ve 23:59 hodin. takže máte ještě spoustu času.. :) :)

Justin byl nominován na 11th Annual Poptastic Awards

6. dubna 2012 v 13:25 | Bieber Fan♥
Na stránkách časopisu PopStar byla zveřejněna nová již 11.nominace Popstatic Awards. Justin má celkem 7 nominací. Hlasovat můžete ZDE. Jak se můžete všimnout, Justin má celkem velkou konkurenci, ale i tak pevně věřim, že bude jako vždycky úspěšný :) Proto vás prosím, pokud jste ještě nehlasovaly pro někoho jiného, podpořte Justina, on si to rozhodně zaslouží.Justin je nominován na:

- Male singer
- Music video - Mistletoe
- Album - Under The Mistletoe, Believe
- Male Hottie
- Male Style Idol
- Celebrity Twitter

Hlasujte pro Justina na MTV Europe Music Awards 2012

22. března 2012 v 17:07 | Bieber Fan♥
Na stránkách MTV EMA je nová anketa kde Justin společně s jinými stars bojují o vystoupení na leošním MTV Europe Music Awards 2012. Do aknteky byly zahrunty kromě Justina třeba: Lady Gaga, Beyonce, Selena Gomez, Demi Lovato, Bruno Mars, Madonna, Rihanna, Adele, Britney Spears a spousta dalších známích interpretů. Kdo v této akntkě vyhraje s největším počtem hlasů, bude mít možnost vystoupit na předávání cen, které se bude konat již 11. listopadu ve Frankfurtu nad Mohanem ve Festhalle. Takže pokud buete chtít Justina podpořit tak můžete ZDE. Upozornuji že má Justin velkou konkurenic a že jeho výhra bude obtížná zatím je v pořadí s 5% a Lady Gaga má kolem 40% takže jestli bude mít Justin možnost letos vystoupit vážně nevím, ale šance je určitě, anketa se teprve nedávno rozjela a do listopadu máme všichni čas hlasovat, takže doufejme :)

Justin je nominovaný na Juno Fan Choice Awards 2012

8. března 2012 v 14:42 | Bieber Fan♥
Justin byl kromě KCA nominován také na Juno Fan Choice Awards 2012. Hlasování běží od 10. února do 12. Března 2012. Hlasovat můžete pro jednu osobu pouze jednou. Kromě Justina je tam také třeba zpěvačka Avril Lavigne, nebo zpěvák a Justinův kamarád Drake. Hlasovat můžete ZDE. Justin o této nominaci napsal také na svůj Twitter: ,,Jsem nominován s nějakými úapěšnými Kanaďany na Cenu #JUNOFanChoice! Hlasujte zde. #Kanada - junofanchoice.ca.''

Hlasujte pro Justina v The Kids Choice Awards 2012

7. března 2012 v 11:13 | Bieber Fan♥
Justin byl niminován na The Kids Choice Awards 2012. Justin je v kategorii Favorite male singer (oblíbený zpěvák) Justina konkuruje například zpěvák Bruno Mars, Usher a Toby Keith. Hlasovat a podpořit Justina můžete ZDE Letošní KCA bude moderovat Will Smith a Air Live a bude se konat v sobotu 31. Března v 8:00 hodin.

Podpořte Justina na Virgin Media Movie Awards

2. února 2012 v 17:20 | Bieber Fan♥
Justin byl nominován také na udílení cen Virgin Media Movie Awards 2012. Přesněji v kategorii ''muž roku''. Justin bojuje proti velkému soupeři herci Roberu Pattinsonovi který zatím úspěšně vede. Justin je zatím na třetím místě, ale vše se může ještě změnit. pro Justin hlasujte prosím zde.

Justin je v anketě o nejlepšího umělce roku 2012

19. ledna 2012 v 17:41 | Bieber Fan*
Justin byl zapsán do ankety na stránkách The hot hits o nejlepšího umělce roku 2012. Justin tam má ovšem dost silné konkurence, jako třeba: Miley Cyrus, Britney Spears, LMFAO, Demi Lovato, Taylor Swift, Rihanna a další. Můžete pro Justina hlasovat zde. Já už jsem za Justina samozřejmě hlasovala :) myslím si že má velkou šanci na úspěch i když možná nebude na prvním místě. Jako vždy se bude určitě držet mezi nejlepšími... :) :)

Justin je nominovaný na Youth Rocks awards 2011

8. prosince 2011 v 16:34 | Bieber Fan*
Justin je nominovaný na Youth Rocks awards 2011! A to zejména ve dvou kategoriích: Artist of the year a Rockin Music video. Tam je Justin zapsán se svím úspěšným klipem k písničce U smile a s Chrisem klip Next 2 u Hlasovat pro Justina můžete zde a zde. Já už jsem hlasovala. :)) Za Justinem stojí ovšem hned velmi vysoká konkurence, jako třeba: Chris Brown, Bruno mars, Taylor Swift, nebo Selenu Gomez.

Justin je nominovaný na Hottes Male 2011

27. listopadu 2011 v 13:50 | Bieber Fan*
Justin je niminovaný v ''Hottest Male 2011'' hlasovat můžete zde, Justin tam má společně s Joem Jonasem nejvíc hlasů! prosím podpořte ho.. :)
 
 

Reklama